Податківці знову попереджають про “податкового” шахрая

Відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Закарпатській області УВБ ДПА України інформує про можливі шахрайські дії невстановлених осіб стосовно суб’єктів підприємницької діяльності.

Зокрема, посадовим особам та власникам ряду пре стижних готельно-ресторанних закладів можуть надходити телефонні дзвінки від особи, яка представляється керівниками податкових органів Закарпатської області та робить замовлення щодо організації проживання і харчуван ня працівників ДПА.

У подальшому, обумовлюючи терміновою необхідністю та знаходженням в дорозі, цей громадянин передзвонює керівникам готелів та ресторанів і просить придбати телефонні картки на суму від 50 до 900 грн. і повідомити йому їх коди поповнення.

Відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Закарпатській області УВБ ДПА України доводить зазначену інформацію до суб’єктів господарювання для запобіган ня можливих шахрайських дій з боку вищевказаної особи. У випадку ж отримання таких звернень необхідно негайно повідомляти за номером телефону 102.

Звертаємо увагу всіх керівників та суб’єктів господарювання Закарпатської області, що у Державній податковій службі України запроваджено єдиний телефонний номер 0 800 501 007 (для мешканців міста Києва (044) 454 16 13), за яким можна повідомити інформацію про неправомірні дії працівників податкової служби, а також отримати консультації з питань оподаткування.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: