У Росії школярка-емо повісилась, злякавшись кінця світу

Поштовхом до самогубства школярки стало пророцтво проповідника, який називав дату кінця світу 21 травня. У “щоденнику смерті” дівчина написала, що не хоче вмирати разом з усіма.

У республіці Марій Ел, що в Росії, розслідують шокуючий випадок самогубства 14-річної школярки-емо, що стався в минулу суботу, 21 травня.

За попередньою версією, дівчинка вирішила покінчити з собою, злякавшись пророцтва американського проповідника Гарольда Кемпінга про кінець світу, який він призначав на 21 травня.

Після уроків школярка розпрощалася з однокласниками, а прийшовши додому зробила петлю з тканинної мотузки і повісилася на балці веранди свого будинку, розповів слідчий, інформує tsn.

З’ясувалося, що після широко висвітлених у ЗМІ повідомлень про пророкування Кемпінгом, поведінка Насті різко змінилася: вона стала замкнутою, одягалася в усе чорне і завела так званий “щоденник смерті”.

У невеликому зошиті Настя писала: “Ми не праведники, тільки вони піднесуться в рай, а ми залишимося на землі, де нас чекають жахливі муки. На берег намагаються викинутися кити, гинуть птахи – це початок кінця”.

У щоденнику ж дівчинка пояснила свій фатальний вчинок небажанням помирати разом з іншими 6,5 мільярдами жителями планети. наразі зошит із записами вилучили слідчі.

Батьки дівчинки повідомили, що не могли й подумати, що їх дочка зважитися на таке. У сім’ї Зачінових Настя була єдиною дитиною. Між тим, за даними слідчих, “дівчинка останні два роки постійно говорила про смерть, в ході конфліктів з родичами обіцяла повіситися”.

Слідчі органи республіки Марій Ел проводять перевірку за фактом самогубства підлітка. Прокуратура перевіряє версію зв’язку дівчинки з релігійними сектами чи неформальними молодіжними рухами, які могли підштовхнути її до суїциду.

Як відомо, американський проповідник Гарольд Кемпінг, який заявляв, що кінець світу повинен наступити 21 травня 2011 року, уточнив дату Судного дня. За словами 89-річного каліфорнійського релігійного діяча, світ завершить своє існування 21 жовтня 2011 року.

Відзначимло, що 21 травня послідовники Гарольда Кемпінгу чекали кінця світу, зібравшись невеликими групами в різних містах світу. Критики діяльності проповідника, у свою чергу, провели веселі заходи і вечірки, приурочені до обіцяного Судного дня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: