У продажу з’явилися фальшиві квитки на Євро-2012

Днями стали відомі щасливі володарі квитків на Євро-2012. Всім переможцям жеребкувань надійшли листи з повідомленням, що вони тепер можуть викупити квитки. Нагадаємо, всього зареєструвалося більше 12 млн уболівальників з 206 країн світу.

«Я подав заявку на один груповий матч у Львові та Києві, на київський поєдинок збірної України і на чвертьфінал і фінал у столиці, – каже киянин Сергій Лиско. – І ось отримав електронкою лист від УЄФА: «Повідомляємо, що вашу заявку на покупку квитків на матчі Євро-2012 було успішно відібрано». Але з усіх заявок мені дісталося лише чотири квитки на останній груповий поєдинок 15 червня в Києві. Команди, які будуть грати в цей день, стануть відомі після грудневої жеребкування фінального турніру. Ціна чотирьох квитків – 1200 грн. плюс 100 грн. за пересилку».

А ось киянка Христина Косенко, яка виграла 4 квитки на фінал (2500 грн.), зазначила в заявці свій банківський рахунок. «Вчора гроші вже зняли з рахунку. Коли стануть відомі команди-фіналісти, поштою прийде ваучер з моїм реєстраційним кодом, який потім обміняю на квитки, – розповіла нам Христина. – Я подала лише одну заявку – на фінал. І виграла! Замовила чотири квитки. Мені стільки не потрібно. Коли прийшов лист із повідомленням про виграш, написала «Вконтакте», що готова без накрутки продати парочку. Буквально хвилин через 10 почали надходити повідомлення бажаючих купити».

А дехто вже готовий «наварити» на продажі квитків. «Я виграв 4 квитки на фінал (найдешевший коштує близько 600 грн. – Авт.). Коли їх отримаю, хочу перепродати парочку за подвійну ціну», – зізнався Роман зі Львова.

Першу хвилю спекуляцій чекають у грудні, після жеребкування, а другу – у травні-2012, коли квитки дадуть на руки. Потрапити на ЧЄ все ще можна. Аж до самого початку ігор спонсори чемпіонату будуть проводити акції, призом на яких будуть квитки. Також ФФУ отримала близько 26 тис. квитків на ігри збірної України, які також будуть розігруватися серед українських фанів. Влітку відкриють портал, де володарі квитків зможуть обмінюватися або продавати їх за номінал.

ЗВІРЯЙТЕ РАХУНКИ. До речі, щоб не попастися на виверти шахраїв, які розсилатимуть липові «листи щастя», в оргкомітеті радять звіряти банківські реквізити: «Якщо вони не збігаються з тими, що вказані на сайті УЄФА, не відсилайте туди гроші. Напевно, це обман».

Lohotron.in.ua за матеріалами: eizvestia.com

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: