Шахраям не подобається, що борди ПриватБанку їх ловлять, і розстрілюють ці борди з пейнтбольних рушниць

20 травня в Одесі був пошкоджений один з білбордів банку, на якому були зображені фото шахраїв, які раніше оформили кредит на чужі документи. Всі п’ять фотографій зловмисників на білборді хтось залив чорною фарбою.

«Очевидно, комусь не сподобалося, що особи шахраїв тепер бачать всі жителі та гості Одеси, тому борди залили фарбою, імовірно, з рушниці для пейнтболу», – так «УК» прокоментували ситуацію в ПриватБанку.

Підозрюваний у вандалізмі був встановлений правоохоронцями та службою безпеки ПриватБанку протягом декількох годин. Ним виявився місцевий житель Олександр Х., якого саме завдяки фото на білборді кілька днів тому впізнав один з жителів Одеси.

В даний час Олександр оголошений в розшук, і після затримання буде відповідати перед законом не лише за оформлення кредиту на чужі документи, але і за псування майна ПриватБанку. Що стосується зіпсованого білл-борду, в той же день зображення було відновлено.

Програма ПриватБанк проти шахраїв діє з 2008 року. Важливими елементами пошуку зловмисників є публікація їх фото та виплата винагороди за інформацію про них. За 2010 рік за шахрайство і спроби пограбувати відділення банку було засуджено 54 особи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: