Організаторів договірних матчів відправили за грати

Суд Бохума, який розглядав справу про махінації зі ставками і організацію договірних матчів в Європі, ухвалив звинувачувальний вирок. Двоє підсудних отримали по 5,5 років в’язниці, ще один учасник відбувся легким переляком.

Справу, нагадаємо, було відкрито ще 2009 року. Зачитуючи вирок, державний обвинувачувач Андреас Бахманн сказав наступне: «Вони купували результати матчів і проявили себе ворогами спорту. Їх мотивами були жадність і нестримна жага поживитися. Особливо це стосується вас, пан Сапіна. Якщо можна так висловитися, ви грали в Лізі чемпіонів махінацій із ставками».

Хорвати Анте Сапіна та Маріо Чвртак проведуть у в’язниці по 5,5 років. Члена їх злочинної групи Драгана Михелича покарали на півтора роки умовно.

За 6 років група організувала 47 договірних матчів на різних рівнях, починаючи з нижчих ліг Німеччини і закінчуючи іграми в Лізі чемпіонів і кваліфікації чемпіонату світу. Прибуток Сапіни від такого роду діяльності оцінюється у 3,5 мільйона євро.

Шахраї працювали також на азіатському букмекерському ринку. Доведено, що в договірних матчах брав участь боснійський «Травник», для якого Сапіна і Чрвтак організували тренувальні збори в Швейцарії. У другій бельгійській лізі хорватською групою була зібрана команда з «слухняних» гравців, які допомагали досягати певних результатів у матчах.

На суді Анте Сапіна визнав свою провину і попросив вибачення у своєї сім’ї.

За матеріалами: sportanalytic.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: