На Житомирщині порушено кримінальну справу за фактом завищення собівартості житлово-комунальних тарифів

Сфера використання бюджетних коштів традиційно, на жаль, відноситься до найбільш популярних щодо економічних зловживань. Цільові перевірки, які постійно проводяться контролюючими органами, у тому числі міліцією, кожен раз підтверджують серйозні правопорушення.

Так, в одному з районів Житомирщини працівники управління Державної служби по боротьбі з організованою злочинністю УМВС у ході перевірки дотримання вимог бюджетного законодавства виявили незаконне отримання державних коштів Управлінням житлово-комунального господарства.

За попередніми даними, посадові особи підприємства свідомо завищили собівартість послуг з надання теплової енергії, водопостачання та водовідведення тарифам за рахунок адміністративних витрат. Зокрема, замість покладених 5% фактичної собівартості, включили до підрахунків 10%. Здавалося б різниця незначна, проте в гривнях вона становить більше декількох сотень тисяч.

Завищені розрахунки були направлені до обласної територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу Житомирщини і, як результат, надалі житлово-комунальним підприємством було незаконно отримано з держбюджету субвенції для погашення заборгованості в різниці з тарифів на суму понад 300 тисяч гривень.

Зараз прокуратурою порушено кримінальну справу за ч.1 ст.222 «Шахрайство з фінансовими ресурсами» та ч.1 ст.366 «Службове підроблення» Кримінального кодексу України. Розслідуванню триває, повідомляє УМВС України в Житомирській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: