Можливо, Аделаджу судитимуть влітку

Справа про шахрайства “Кінгз Кепітал” пастора Сандея Аделаджі можуть передати до суду в середині літа. Про це заявив начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

“Справа про шахрайську схему “Кінгз Кепітал” дуже об`ємна. Тому ми вирішили закінчити слідство в частині доведеного збитку потерпілим на більш ніж 50 мільйонів гривень і віддати на ознайомлення обвинуваченим і потерпілим”, – сказав він.

“Аделаджа з адвокатом не захотів читати матеріали слідства. Зараз знайомляться зі справою інші фігуранти, причетні до афери – Бандурченко, Сафонов, Голованов, Колесніков і Єресько. Голованов і Колесніков у нас до цих пір в СІЗО, решта на підписці про невиїзд”, – зазначив Фаринник.

“Можливо, справа піде до суду в середині літа. Паралельно продовжуємо розслідувати епізоди щодо інших потерпілих, яких по всій країні сотні”, – додав він.

Коментуючи інформацію про ще одну шахрайську організацію при церкві – “Клубі тисячі мільйонерів”, представник МВС сказав: “Якщо у когось є інформація про нові шахрайства в “Посольстві Божому”, нехай звертаються в МВС”.

“Поки з “Клубу тисячі мільйонерів” немає жодної заяви від постраждалих. З`являться – будемо розбиратися”, – зазначив Фаринник.

За матеріалами: «Українська правда. Київ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: