Макарські стали жертвами шахраїв

Російський актор Антон Макарський та його дружина Вікторія стали жертвами шахраїв. З зіркового подружжя викачали гроші та залишили без даху над головою: будинок, який звели на замовлення подружжя, перебуває в аварійному стані й підлягає знесенню.

Макарські зводили будинок неподалік від Москви. Через постійну зайнятість Антона на зйомках заміським житлом опікувалася його жінка Вікторія.

Саме вона створила проект будівлі, затвердила його в архітектурному бюро і уклала договір з будівельною фірмою, пише “Экспресс-газета“.

“Мене обманювали від початку до кінця. Я помічала крадіжки, але мені радили не міняти будівельників: мовляв, а хто не краде?!

У мене з ними був контракт, і я перебувала у цілковитій впевненості, що компанія відповідає за свої дії перед законом”, – розповіла Віка.

Та побудований будинок не прийняла архітектурна комісія.

“Через порушення будівельних норм все руйнується. Щойно випав сильний сніг, гараж став складатися, немов картковий будиночок! Другий поверх просто відвалюється. Стіни у тріщинах, тому що замість нормальних колод будинок на 40 відсотків побудували з третьосортних, які зазвичай йдуть на нежитлові будівлі. Сім місяців будівля без покрівлі – вона почала гнити! Стіни стали темними від плісняви”, – побідкалася дружина Макарського.

У ході перевірки також з’ясувалося, що у будинку не проведені необхідні комунікації.

“Ми з Антоном віддали за них 90 тисяч доларів одразу. Прораб запевнив, що краще внести суму цілком: не доведеться потім за нами через кожну батарею ганятися. Але тепла у будинку немає. Й електрику увімкнути неможна”, – додала Вікторія.

Подружжя Макарських почало збирати висновки експертів, необхідні для доказів шахрайства будівельників. Однак співробітники фірми заявили, що до будинку не мають жодного стосунку та ніяких грошей в актора не брали.

“Всього ми заплатили близько 15 мільйонів рублів. Раз на два тижні я приїздила на будівельний майданчик, зустрічалася з представником фірми і віддавала йому гроші”, – розповіла Віка.

Незабаром керівництво фірми заднім числом звільнило прораба, який керував будівництвом і списало усі рахунки.

А коли дружина Макарського довідалася, що будинок треба зносити, з нею трапилася істерика. Зрештою Вікторію госпіталізували з нервовим зривом. У лікарні жінка пролежала місяць.

 

Омріяний будинок Антона та Вікторії Макарських підлягає знесенню

“Наш з Антоном духовник сказав, що треба подати до суду, щоб ті люди відповіли за все тут, а не потім перед Богом. Батюшка благословив мене на боротьбу за справедливість. Тому ми зараз завели дві справи – цивільно-правову і кримінальну по факту шахрайства”, – зауважила Вікторія.

Тепер Макарські вимагатимуть повернути гроші та знести будинок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: