Інтернет-шахраї паразитують на новинах про знищення Усами бен Ладена

За інформацією “Лабораторії Касперського”, інтернет-шахраї вже почали паразитувати на новинах про знищення Усами Бен Ладена. Зараз в глобальній мережі йде як мінімум кілька паралельних “чорних” CEO-компаній, з метою обману інтернет-пошукачів і заманювання користувачів, які зацікавилися даними про знищення терориста, на свої проекти.

На даний момент улюбленим прийомом шахраїв є вигадані фотографії вбитого Бен Ладена. Військові США говорять, що всі існуючі зараз в мережі дані – підробка. Ніяких офіційних фото-або відеокадрів в пресу не передавалося, у відкритому доступі їх також немає. Така ж ситуація і з відео, відомості про які активно тиражують шахраї, використовуючи вбивство терориста лише як привід для зараження комп’ютерів користувачів.

У “Лабораторії Касперського” кажуть, що виявили вже два не пов’язаних між собою сайти , що використовують інформаційний привід Бен Ладена для поширення псевдо-антивірусів, зокрема гучного Best Antivirus 2011, який пропонується усім інтернет-користувачам, якаі набирають в пошукових системах “Osama bin Laden body “.

Також антивірусні експерти попереджають про те, що зловмисники поширюють шкідливі Flash-ролики, що також нібито містять в собі невідомі подробиці, що стосуються операції з усунення терориста. У реальності ролики містять експлоіти.

Ще одним вектором атак стає соціальна мережа Facebook, де шахраї пропонують нібито відвідати мітинг чи вечірку з нагоди знищення Бен Ладена. Квитки на ці заходи безкоштовні, але для їх отримання потрібно зареєструватися на сайтах організаторів (тобто інтернет-шахраїв).

ІТ-фахівці з компанії Imperva говорять, що в тій же Facebook їм вдалося виявити готову інструкцію з монетизації і шахрайського натиску на вістях про знищення Бен Ладена. Для популяризації своїх сторінок шахраї в більшості випадків використовують методи накрутки переглядів користувачів, щоб штучно завищити рейтинги.

За матеріалами: cybersecurity.ru

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: