Екс-британського міністра судили за шахрайство

Лондонський суд ухвалив вирок екс-міністру довкілля Великобританії Еліоту Морлі, звинуваченому в шахрайстві. Колишній держслужбовець проведе у в’язниці 16 місяців.

Еліоту Морлі, який одночасно мав депутатський мандат, ставилися в провину два випадки зловживання депутатськими привілеями, що дозволяють йому отримувати компенсації за деякі пов’язані з роботою витрати.

Зокрема, як з’ясувало слідство, в 2004 і 2007 роках чиновник підроблював рахунки по іпотеці, які представив в держоргани, передає Lenta.ru. В результаті йому були виплачені компенсації загальною сумою в 32 тис. фунтів стерлінгів (52 тис. дол.), на які він насправді не мав права.

Підозри на адресу міністра з’явилися в 2009 році. Тоді у Великобританії розгорівся скандал, під час якого розкрилися незаконні витрати деяких посадових осіб. Спочатку Морлі, якому незабаром пред’явили звинувачення, відмовлявся визнати провину, проте пізніше зізнався в порушеннях.

Окрім Еліота Морлі під слідство попали, як мінімум, ще троє парламентарів. Зокрема, депутата Девіда Чайтора викрили в схожих махінаціях на більш ніж 18 тис. фунтів, його колегу Джима Девайна – в шахрайстві на 8,3 тис. фунтів.

За матеріалами лента.ру

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: