Заарештовано керівників найбільших покерних інтернет-компаній

У Нью-Йорку порушено кримінальну справу проти 11 осіб, що представляють керівництво PokerStars, Full Tilt Poker і Absolute Poker.

Прокурор Південного округу Нью-Йорка Пріт Бхарара оголосив про порушення кримінальної справи проти 11 чоловік, що представляють керівництво трьох найбільших покерних інтернет-компаній – PokerStars, Full Tilt Poker і Absolute Poker, повідомляє ТСН.

В офіційному звинуваченні прокурор Манхеттена Пріт Бхарара заявив наступне: “Згідно з актом, троє підсудних (Кампос, Елі і Фрезен – примітка) звинувачуються в створенні кримінальної шахрайської схеми, діючи згідно з якою вони обманювали деякі банки Сполучених Штатів і підкуповували інші, щоб гарантувати собі постійний приплив мільярдів доларів прибутку від нелегальної гри. Більш того, як ми стверджуємо, у своєму прагненні обдурити закони, що регулюють онлайн ігри, обвинувачені так само були замішані у великому відмиванні грошей і банківських шахрайствах”.

Прокуратура оцінює нелегальний оборот трьох компаній в 3 мільярди доларів. Звинувачення містить 9 пунктів, тільки по двох з них – змові з метою відмивання грошей та банківському шахрайстві – фігурантам загрожує до 50 років ув’язнення.

Три людини були арештовані в п’ятницю 15 квітня, інші або повинні з’явитися в правоохоронні органи, або перебувають за межами США. Прокуратура заявила, що через Інтерпол буде їх розшукувати і домагатися видачі.

Серед ключових фігурантів обвинувачення – засновник і глава PokerStars Ісай Шайнберг, колишній програміст IBM, який не раз стикався з американськими правоохоронними органами через прогалини в законодавстві, регулюючому подібний бізнес.

У 2008 році, федеральна прокуратура Манхеттена заморозила 34 мільйони доларів, які належать двом покерним компаніями, включаючи PokerStars.

У березні один з найбільших власників грального бізнесу в Лас-Вегасі мільярдер Стівен Уїнн оголосив про укладення стратегічного партнерства з PokerStars, найпотужнішою інтернет-мережею гри в покер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: