І знову телефонні шахраї!

Lohotron.in.ua вже неодноразово писав про випадки шахрайства по телефону. Проте, не завжаючи на наполегливі застереження, твке шахрайство не просто  не”відмирає”, а навпаки, наполегливо розвивається далі.

Так, жертвою телефонних шахраїв стала 50-річна жителька с.Таврійське Голопристанського району. Вона повідомила, що 15 квітня їй зателефонував невідомий чоловік, представився працівником міліції і сказав, що її сина затримано за підозрою у скоєнні тяжкого злочину. Невідомий запропонував жінці відкупитися від правосуддя: якщо вона перерахує на вказаний телефонний номер 5 тисяч гривень, то її сина відпустять і не порушуватимуть кримінальної справи. Кілька годин заявниця збирала гроші на картки поповнення рахунку. Після переказу коштів вона вирішила зателефонувати сину. Той повідомив, що знаходиться на роботі і ніхто його не затримував.

Вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом шахрайства.

Шановні громадяни! Якщо вам телефонують люди, які представляються працівниками міліції і вимагають за щось гроші, не вірте їм і одразу ж набирайте номер “102”. Не піддавайтеся паніці і в жодному разі не перераховуйте гроші.

Також з’ясуйте особисті дані людини, яка вам телефонує (прізвище, звання, де працює), у якому саме райвідділі знаходиться ваш родич, що він скоїв. Обов’язково передзвоніть до чергової частини, яку вам назвали, щоб пересвідчитись у достовірності інформації. А головне – передзвоніть своєму родичу!

За матеріалами: tnua.info

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: