Азартних спробують захистити

Прописаний в законопроекті «Про азартні ігри» високий фінансовий ценз захистить споживачів від шахраїв в ігровому бізнесі. Таку думку висловив Генеральний директор юридичної компанії «Т — ІІІ» Євген Лосовський, передає vkurse.ua.

«У цьому проекті закону передбачає баланс та інтересів громадян і бізнесмена, який має ліцензію на ведення грального бізнесу. Як роботодавець бізнесмен зобов‘язаний приймати на роботу не менше 50-100 осіб, залежно від масштабу грального закладу. Таким чином, ця норма перешкоджає появі дрібних казино про всіляких кіосках і підвалах житлових будинків, як це було раніше», — розповів він.

Таким чином, на думку юриста, цей законопроект буде сприяти виходу з ринку дрібних гравців.

«Від своїх знайомих, які жили гральним бізнесом, я почув заяви, що після прийняття цього закону, багато з них не зможуть продовжити ним займатися. Ті, хто мали 5-6 гральних точок, у зв’язку із збільшеними витратами не зможуть знову ввійти в цей ринок», — підкреслив Лосовський.

Однак він відзначає, що прописаний у законі високий фінансовий ценз (статутний фонд не менше 5 млн. Євро) дозволить захистити споживачів від шахраїв і недобросовісних операторів ігрового бізнесу.

«Це убезпечить людей від ситуації, коли була проведена лотерея, був зірваний джек-пот, але замість того, щоб виплатити переможцеві виграш, компанія-оператор лотереї просто зникла. Зараз, принаймні, буде гарантія, що протягом 6 днів буде виплачений виграш. У нас, нарешті, народжується європейський варіант грального бізнесу», — резюмує Лосовський.

До Верховної Ради було подано законопроект «Про азартні ігри». Автор документа — депутат від фракції БЮТ Сергій Осика.

Lohotron.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: