Засновник МММ пообіцяв роздати свої і чужі борги

Сергій Мавроді сподівається “при нормальному ході подій” повністю розрахуватися “за всіма боргами (і своїми, і чужими, і державними)” до кінця 2011 року, повідомляє ТСН.

Засновник славнозвісної фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді заявив, що зможе відшкодувати збитки обдуреним вкладникам, а також розрахуватися з тими, хто постраждав і від інших фінансових пірамід.

Про це Мавроді написав у своєму блозі “Ми можемо багато чого-2011“. За його словами, перереєстрація в “МММ-2011” учасникам “МММ-94” необхідна, для того щоб він зміг оцінити обсяги виплат. В обмін на реєстрацію Мавроді також пообіцяв виплату компенсацій постраждалим учасникам будь-яких фінансових пірамід, в тому числі “Хопер-інвесту”, “Властіліни“, РДС, а також обдуреним пайовикам і тим громадянам, хто має заморожені “дореформені” внески в Ощадбанку.

Мавроді підкреслив, що “при нормальному ході подій” він сподівається повністю розрахуватися “за всіма боргами (і своїми, і чужими, і державними)” до кінця 2011 року.

На так давно Мавроді заявив, що має намір побудувати нову фінансову піраміду і пообіцяв її учасникам прибуток до 30% на місяць.

“Я хочу влаштувати фінансовий апокаліпсис, і я його влаштую … Це буде скрізь. І в Штатах – у мене вже надходять пропозиції, до речі, з усіх країн: зі Штатів, з Індії -” допоможіть індійському народу “, я кажу цілком серйозно , з Ізраїлю … Ця система буде скрізь. Це ж Інтернет, меж немає”, – пообіцяв Мавроді.

Раніше повідомлялося, що судовим приставам не вдалося знайти серйозних активів Сергія Мавроді, який досі заборгував вкладникам створеної ним фінансової “піраміди” 1994-го року. На початку лютого оцінювали загальну суму заборгованості шахрая перед жертвами МММ майже у п’ять мільярдів рублів.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: