В Житомирській області чоловік збирав з керівників ДАІ по 30 тис. доларів для першого заступника Міністра внутрішніх справ

Днями на Житомирщині було затримано 51-річного місцевого жителя, який, назвавшись помічником Голови антикорупційного комітету Верховної Ради України, пропонував кільком представникам керівництва обласного Управління ДАІ за відповідну суму «вирішити питання» їхнього подальшого перебування на посадах. «Ціна питання» теж була озвучена – 30 тисяч доларів США з кожного міліціонера – повідомляє департамент зв’язків з громадськістю МВС України.

Про такі пропозиції правоохоронці повідомили колег з Відділу внутрішньої безпеки УМВС України в Житомирській області. Під час наступного «візиту» оперативники ВВБ разом з колегами з обласного УБОЗу затримали громадянина із незаперечними доказами його протиправної діяльності в руках – двома пачками позначених купюр іноземної валюти.

Крім того, при огляді в нього було вилучено кілька посвідчень, термін дії яких закінчився. Серед них – посвідчення члена однієї з громадських організацій, а також депутата Житомирської обласної ради та помічника-консультанта одного з народних депутатів України.

За словами шахрая, гроші, отримані від житомирських ДАІшників, будуть безпосередньо передані першому заступникові Міністра внутрішніх справ.

Коментуючи цю ситуацію, перший заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенант міліції Сергій Попков зазначив, що «кожен з аферистів, який наважиться діяти таким чином, опиниться в тому ж місці, що і затриманий. Шахрай сидітиме у в’язниці! Із системою купівлі-продажу посад, яка існувала в міліції кілька років тому, покінчено».

Матеріали за даним фактом були направлені до прокуратури Житомирської області для прийняття рішення. Того ж дня обласною прокуратурою стосовно затриманого громадянина порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (замах на злочин; шахрайство, вчинене у великих розмірах), за що передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: