На Папу Римського подали до суду за “злочини проти людства”

Два адвоката з Баварії, близькі до секти “Універсальне життя”, подали в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі на Папу Бенедикта XVI за “злочини проти людства”, серед яких вони назвали “примусове членство в Католицькій Церкві, психологічний терор, вбивчу заборону на презервативи, приховування і заступництво сексуальних злочинів духовенства”, повідомляє Newsru.ua.

Зайлер (Sailer) і Хецель (Hetzel) неодноразово виступали в минулому в якості адвокатів “Універсального життя”. Секта відома своїми антицерковними кампаніями.

Два адвоката з Баварії, близькі до секти "Універсальне життя", подали в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі на Папу Бенедикта XVI за "злочини проти людства"

Гаазький суд, згідно з положеннями, прописаними в його статуті, не прийняв позов. Згідно зі статутом, втручання генерального прокурора Міжнародного кримінального суду можливе тільки тоді, коли позов уже побував у прокуратурі відповідної держави і не отримав бажаного відгуку, або якщо скаргу до суду представляє Рада Безпеки ООН. Лише при такому стані речей Гаазький суд може прийняти позов і почати розбирати справу.

“Універсальне життя” (Universellen Lebens/UL) – це секта, яка утворилася в середині 1970-х років навколо лже-віщунки Габріели Віттек. Її центр знаходиться в Нижній Франконії. Відділення існують в різних країнах світу. У секти є радіо, яке веде мовлення на чотирьох мовах.

Члени секти люблять влаштовувати публічні скандали, спрямовані проти Католицької Церкви. Остання згадка про секту в ЗМІ прозвучала торік, коли згаданий адвокат Зайлер представляв інтереси жінки, яка заявила, що вона нібито піддавалася сексуальному насильству в католицькому притулку в 1960-1970-і роки.

Жінка подала позов проти єпископства Вюрцбург, зажадавши 250 тисяч євро як відшкодування морального збитку. Окружний суд Вюрцбурга відхилив позов.

У листопаді 2010 року Папа римський Бенедикт XVI заявив у своїй новій книзі, що використання презервативів може стати першим кроком до моралізації, проте, все ж таки не є панацеєю, яка допомогла б покінчити з СНІДом.

У 2009 році під час своєї березневої поїздки до Африки Папа Римський сказав, що СНІД можуть перемогти тільки стриманість і духовний розвиток, тоді як безкоштовне роздавання презервативів може лише погіршити ситуацію. Ця заява понтифіка викликала бурхливу реакцію в багатьох країнах і численні протести, перш за все, в Західній Європі і США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: