ФІФА і УЄФА хочуть обмежити ставки

Дві головні футбольні організації всерйоз стурбовані організацією договірних матчів.

ФІФА і УЄФА заявили, що на даний момент шахрайство в грі занадто легко організувати. Прикладом цього став недавній скандал в матчах за участю Латвії, Болівії, Естонії та Болгарії, передає Online.ua.

Джанні Інфантіно

Як виявилося, до цих ігор було причетне якесь турецьке агентство, яке отримало гарний прибуток на ставках на ці матчі. Тепер же вищі футбольні організації трудяться над пропозицією щодо обмеження можливості ставити на матчі онлайн. Адже великі ставки до матчу можу викликати підозри, а в режимі онлайн шахраям діяти куди простіше.

«Ставки онлайн приносять великі проблеми», – повідомив юридичний директор ФІФА Марко Віллігер. «Ми повинні добре подумати про доцільність цього виду букмекерських послуг».

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно заявив, що інцидент з турецький агентством «дуже погано пахне» і повідомив про початок внутрішніх переговорів з представниками букмекерських контор. На переговори вони йдуть охоче, так як самі страждають від надмірних виплат. «Ми повинні знайти прийнятний формат співпраці», – сказав президент Європейської лотерейної групи Фрідріх Штіклер.

Марко Віллігер: «Ми боремося не проти ставок як таких. Ми боремося лише з незаконними ставками».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: