Жертвами шахраїв у 2010 році стали 2,5 млн британців

Близько 2,5 млн. жителів Великобританії стали у 2010 році жертвами різних форм шахрайства, говориться у доповіді британської добродійної організації Age UK.

Співробітники організації опитали 4 тис. 732 особи по всій країні і встановили, що 29% британців, так або інакше піддавалися в 2010 році спробам їх обдурити за допомогою різних шахрайських схем і пропозицій. 17% з цих людей піддалися на ці прийоми. Найбільше “успішних” шахрайських махінацій, за дослідженням, було здійснено за допомогою Інтернету і телефону.

Автори дослідження також встановили, що аферам шахраїв піддавалися як чоловіки, так і жінки всіх вікових груп, але найчастіше їх жертвами ставали літні люди у віці від 70 до 79 років.

Вони склали 17% жертв всіх “успішних” афер. Співробітники Age UK також з’ясували, що британці неохоче зізнаються в тому, що їх обдурили. Так, 8% обдурених повідомили про це поліції, а майже три чверті пострадалих не розповіли про неприємності, що сталися з ними, навіть своїм друзям і рідним.

“Ці дані свідчать про те, що шахрайство є вельми поширеним явищем у нашому житті”, – заявила директор служби Age UK Хелен Херклотс.

W

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: