Шахрайки представлялися контролерами електромереж та грабували пенсіонерів

У Житомирі лише за один день шахрайки заробили 15 тисяч гривень. Одна з них представлялася контролером електромереж і вимагала показати річні квитанції по сплаті за електроенергію. У її справі головне було, щоб жертва відчинила двері.

Без жодних підозр пенсіонер Микола Кравченко відчинив двері контролерам з електромереж. Одна з перевіряльниць попросила показати квитанції про сплату за електроенергію. Чоловік пригадує, жінка ніби спрямувала його на кухню.

Поки пенсіонер на кухні разом з псевдоконтролером розбирався з оплатою і показами лічильника інша, залишившись наодинці вже нишпорила у кімнатах. За хвилин 15-ть контролери пішли. А Микола Олександрович у кімнаті застав повний безлад. Речі із шафи валялися на підлозі. 5 тисяч гривень, які пенсіонер зберігав у шафі на поличці зникли.

«Все забрали, это если бы я не взял с собой триста рублей, то и квартиру не было чем заплатить», – розповідає Микола Кравченко, ошуканий.

Цей пенсіонер не єдиний, хто постраждав від псевдоконтролерів – кажуть у міліції. Найпевніше шахраї – гастролери з іншої області. Таких упіймати важко. Та й ошукані люди нерідко одразу й не помічають, що пограбовані.

«Людина не може спочатку збагнути у цьому злочині, а потім через деякий час, після шахрайських дій уже людина виявляє, що в неї зникли гроші», – говорить Микола Бовсунівський, заступник начальника Богунського райвідділу міліції м.Житомира

Інформація про шахраїв-контролерів вразила працівників місцевих електромереж. Тут побоюються, що після таких випадків справжні контролери втратять довіру і люди їм тепер не відчинятимуть дверей . Хоча справжні перевіряльники до квартир заходять не часто, пояснюють тут.

«Якщо лічильник знаходиться на сходовій клітині, і контролер просить відкрити свою домівку, це вже повинно насторожити», – пояснив Олег Самчук, Керівник Житомирського РЕМ.

Просити у перевіряльників посвідчення – це найперше , що радять правоохоронці городянам. Та й квитанції про сплату послуг можна показати не у кімнатах, а просто на порозі чи в коридорі.

W

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: