Московський патріархат назвав душевнохворими журналістів, що пишуть про мерседеси отців

Журналісти, яких дивує розкіш автомобілів духовенства, – психічнохворі, інакше б зрозуміли, що це – “необхідність для пересування”, – впевнені в МП.

Намісник Києво-Печерської Лаври владика Павел (Лебідь) вважає, що журналісти тільки шукають привід, щоб показати життя Церкви і Лаври у негативному світлі. “Розумника”, який сфотографував “Мерседес” предстоятеля УПЦ (МП) митрополита Володимира він назвав душевнохворим.

Митрополит Володимир їздить на “Мерседесі” за півтора мільйонм (Українська правда)
Митрополит Володимир їздить на “Мерседесі” за півтора мільйонм (Українська правда)
“Мерседес” Філарета (Українська правда)
“Мерседес” Філарета (Українська правда)

“Лексус” Володимира (Українська правда)
“Лексус” Володимира (Українська правда)

У Бога за пазухою

Про це намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павло розповів у інтерв’ю, опублікованому на офіційному сайті Лаври.

“Чомусь ніхто не висвітив життя першого ігумена Києво-Печерської Лаври преподобного Варлаама Печерського, а от якийсь “розумник” сфотографував машину Блаженнішого митрополита Володимира і зробив із цього “досягнення”. Зрозуміло, що ця людина душевно хвора. Тільки так можна пояснити те, що він сфотографував і написав, докоряючи Митрополитові, чого він не їздить на “Опелі”. У мене від цього аж затрепетало серце! Людина не розуміє, що такий автомобіль – це не розкіш, а необхідність для пересування, для безпеки митрополита”, – сказав він, коментуючи те, що Лавра має обмеженні можливості бути представленою у ЗМІ.

За його словами, митрополиту Володимиру у такому поважному віці треба було б мати ще кращу машину, щоб забезпечити йому спокій за всі заслуги, за те, що він приніс у 1992 році благодатний мир Україні. “Якби не він, яку релігійну ворожнечу мали б ми! Завдяки його мудрому керівництву і до сьогодні налагоджено спілкування з усіма гілками влади та з усіма конфесіями. Хоча я ці різні конфесії не визнаю – це секти, але вчуся у Блаженнішого Митрополита Володимира терпимості “, – сказав намісник Лаври.

Також він наголосив: “А щодо автомобілів, які стали улюбленою темою “майстрів пера” у контексті висвітлення церковного життя, у мене є до них запитання: чому вони не знімають відеотехнікою, яка була на початку століття? Якщо журналісти повернуться до відеокамер двадцятого століття, я поміняю “Мерседес” на “Москвич” 1946 року. Чому купують камери закордонні? Покажіть мені здобутки України! Нехай зробить Україна хорошу машину і ми будемо їздити. Якщо мені подарували десять років тому “Мерседес”, я що повинен від нього відмовлятися?! Я їздив і буду їздити “.

Нагадаємо, митрополит УПЦ МП Володимир іздить на “Мерседесі” за півтора мільйони з персональними номерами. Про це написав один із українських журналістів у своєму блозі.

За його словами, Володимир прибув 30 листопада на свято до Генпрокуратури, де здивував своїм транспортним засобом.

“Володимира характеризують як людину надзвичайно скромну. Тому я не розумію його наближених, що оточують митрополита такими атрибутами людської слабкості як розкішний лімузин та персональні номери, що більше характерно для наших “мільярдерів із трущоб”, – заявив журналіст.

За його словами, краще півтора мільйона гривень, які коштує той “Мерседес”, спрямувати на допомогу хворим, а митрополита возити на невибагливих “Тойоті” чи “Опелі”.

W

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 thought on “Московський патріархат назвав душевнохворими журналістів, що пишуть про мерседеси отців

  1. Намісника Києво-Печерської Лаври у його ж кругах кличуть, як відомо, “Паша-Мерседес”. Сама РПЦ має часто явні сектантські ознаки, бо вважає, що “спасіння” тільки в ній і не йде на реальний екуменічний діалог з іншими офіційними чи традиційними Церквами!

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: