Мавроді: мені по фігу, фінансові піраміди законом не заборонені

Сергій Мавроді сам визнає, що його проект МММ-2011 – фінансова піраміда. “І попередження на блозі величезне висить”, – зазначив він.

Засновник МММ Сергій Мавроді, новий проект якого МММ-2011 уже офіційно порадили визнати фінансовою пірамідою, заявив, що слідства у його справі не буде.

“Та по фігу мені ця порада! Закону я не порушую у жодній літері і, відповідно, жодне слідство мене не турбує”, – заявив Мавроді, коментуючи рішення експертної ради при Федеральній антимонопольній службі РФ.

“Ми ж у правовій державі живемо? Чи ні? Та й окрім того я впевнений, що жодного слідства взагалі не буде. Що вони там “визнали”, якщо я сам це давним-давно визнав, у всіх передачах відкрито говорю і попередження на блозі величезне висить: “Обережно! Це фінансова піраміда!”, – наголосив Мавроді.

Він додав, що “піраміди не заборонені законом”. І нагадав, що після виходу з в’язниці попереджав, що “гру ще не закінчено”. “Зіграно лише перший сет. Буде і другий … Ось тепер-то веселуха і починається”, – заявив Мавроді.

Він також порівняв себе з продавцем перших телефонів. Мавроді процитував статтю в бостонській газеті XIX століття, де йшлося, як якийсь Джошуа Копперсміт був заарештований “за спробу вимагання грошей у неосвічених і забобонних людей, демонструючи їм пристрій, який, як він стверджував, передає людський голос через металеві проводи”. Далі в статті повідомлялося, що передача голосу таким чином неможлива, а Копперсміт називався шахраєм.

Раніше 21 січня експертна рада ФАС одноголосно визнала МММ-2011 фінансовою пірамідою і зауважила, що проти Мавроді можна порушити справу за двома статтями Кримінального кодексу. Мова йде про статтю 30 КК (приготування до злочину) і 159 (шахрайство).

tsn.ua

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: