Хакери викрали бази клієнтських даних McDonald’s

Хакери викрали бази клієнтських даних McDonald'sЗ комп’ютерної мережі були вкрадені електронні адреси, поштові адреси, імена, телефонні номери, дні народження і інші дані учасників промоутерських акцій компанії.

Невідомі в результаті хакерської атаки вкрали базу клієнтських даних в найбільшій американській мережі ресторанів фаст-фуд McDonald’s.

Зокрема, з комп’ютерної мережі були вкрадені електронні адреси, поштові адреси, імена, телефонні номери, дні народження і інші дані учасників промоутерських акцій.

Керівництво McDonald’s розіслало вибачення своїм клієнтам з попередженнями про те, що їх адреси можуть бути використані шахраями в листах, розісланих від імені відомого бренду. При цьому мережа ресторанів відмітила, що дані кредитних карток і паспортні дані вкрадені не були.

Компанія McDonald’s заснована в 1940 році братами Діком і Маком Макдоналдами (перший ресторан відкрився в Сан-Бернардино, Каліфорнія). У 1948 році вона уперше у світі сформулювала принципи концепції “швидкого харчування”.

Майже 100% акцій компанії знаходиться у вільному обігу. Капіталізація на середину червня 2009 року складала 64,2 мільярди доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: