За базування Чорноморського флоту мають платити усі українці

«На Банковій взагалі не знають, що відбувається у державі, главою якої було обрано Віктора Януковича. Бо як інакше можна сприймати слова про успіх на тлі стрімкого зростання вартості життя в країні, в тому числі цін на газ для населення? Очевидно, не дарма 48% українців вважають, що керівництво країни свідомо вводило громадян в оману, коли запевняло, що підписання угод допоможе не підвищувати ціни», – йдеться в заяві партії «Наша Україна», оприлюдненій 27 серпня.

Про це повідомили в прес-службі «Нашої України».

Подаємо заяву повністю:

«Не дарма з давніх часів мудреці казали: «язик мій – ворог мій». Цей вислів як ніщо інше яскраво характеризує вислови чиновників Адміністрації Януковича. Яскравий приклад – нещодавня безхитрісна заява, яка пролунала зі стін Банкової: “Чим вам заважає флот? Треба виходити з інтересів самих людей. Подивіться соцопитування: більшість севастопольців не хочуть, щоб ЧФ РФ пішов”. Крім того, Харківські угоди про продовження базування Чорноморського флоту Росії в Криму в обмін на зниження ціни на газ – це, виявляється, “великий успіх Президента”.

На превеликий жаль, ці заяви не є думкою окремого громадянина України, а, вочевидь, відображають офіційну позицію Адміністрації Президента.

Але вони означають одне – на Банковій взагалі не знають, що відбувається у державі, главою якої було обрано Віктора Януковича. Бо як інакше можна сприймати слова про успіх на тлі стрімкого зростання вартості життя в країні, в тому числі цін на газ для населення? Очевидно, не дарма 48% українців вважають, що керівництво країни свідомо вводило громадян в оману, коли запевняло, що підписання угод допоможе не підвищувати ціни.

Вочевидь, апеляція до думки мешканців Севастополя мала б сенс, якби Віктор Янукович був головою ради цього міста. Але сьогодні тільки 44% українців підтримують продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України. Це – результат забруднення навколишнього середовища кораблями флоту, шахрайства його керівництва при побудові квартир для севастопольців, масових звільнень.

Так, серед скорочених в 2009 році в Севастополі працівників переважає цивільний персонал підрозділів Чорноморського флоту Російської Федерації, здебільшого громадяни України – 2225 осіб або 65,3% (з числа скорочених). Попереджені про можливе скорочення близько 9 тисяч працівників або 75,9% – цивільний персонал підрозділів ЧФ РФ.

Через масові звільнення, російський флот заборгував Пенсійному Фонду України більше 3 мільйонів гривень.

Крім цього, в останні місяці зросли борги підприємств, що належать Міністерству оборони Росії чи пов’язані з Чорноморським флотом Російської Федерації контрактами. Так, 13-й судноремонтний завод, який належить Міністерству оборони Росії, наростив борг із виплати зарплати до майже чотирьох з половиною мільйонів гривень. Серед найбільших боржників – і завод “Лазарєвське адміралтейство”, його борг у травні перевищив два мільйони гривень. Ще один мільйон гривень заборгував “Севастопольський морський завод”, який теж працював за російськими військовими контрактами.

Але найскладніша ситуація зберігається на оголошеному торік банкротом Будівельному управлінні Чорноморського флоту Росії. Тут борг сягнув майже 11 мільйонів гривень, і це складає половину всієї заборгованості до Пенсійного фонду у Севастополі.

Але і це не все – після підписання харківських угод виявилося, що за базування ЧФ РФ мають платити із своєї кишені усі українці. Кабмін в 2011 році планує надати Севастополю 214,6 мільйонів гривень субвенції за базування Чорноморського флоту Росії.

Усе це свідчить про одне – розрекламовану у рекламних партійних слоганах «команду професіоналів» важко назвати навіть командою аматорів. Оскільки аматори хоча б поверхово знають про предмет свого інтересу. Скоріше мова йде про команду невігласів – які нічого не знають, не вміють визнавати свою помилки, не бажають чути іншу думку. Можливо, саме тому вже половина українців упевнені – Віктор Янукович на посаді глави держави захищає інтереси виключно свої та власного оточення.

Усе це добре пояснює стрімке падіння рейтингу як самого Януковича, так і Партії регіонів. Однак те, куди така команда може завести країну – при її непрофесійності та повній зневаги до законів та Конституції України – питання дуже серйозне і актуальне».

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: