Товари поштою: лохотрон або чесний бізнес?

Кілька років тому продажу продукції поштою передрікали повне забуття.

Чому? Почався розвиток Інтернету, і цілком логічно думалося, що паперові каталоги у разі можливості вибору товару таким же способом, але в Мережі, кануть у небуття. А ось і нічого подібного! Друкованим каталогом досі користуватися легше, для деяких людей, можна навіть сказати, звичніше. А у віддалених селах і селищах, де Інтернет все ще не увійшов в будинки людей, каталог залишається єдиною можливістю отримати незвичайний, потрібний, цікавий товар або просто ту річ, яку не продають в селищних магазинах.

До речі, популярності каталогам також додає і кількість поштових відділень, яких у нас близько 15 тисяч. Користуватися поштовими послугами для людей навіть звичніше, ніж картками на касі в магазині. Крім того, ваше відділення, це ще й можливість приємно поспілкуватися зі своїми знайомими, які тут опинилися, і похизуватися перед ними новим придбанням. Або, якщо товар «Інтим», завдяки картонній упаковці ніхто не дізнається про ваше придбання. Секрет буде збережений! Так що забрати замовлений по каталогу товар на пошті і легко, і зручно, а крім того, дуже приємно, коли тобі щось надсилають. З’являється відчуття радості. Нерідко всі ці аспекти об’єднують. Наприклад, за каталогом людина вибирає товар, замовлення робить в Інтернеті (кожна, поважаюча себе організація товарів поштою має і те й інше), ну а отримує замовлену річ вже в поштовому відділенні (по секрету, так робить моя свекруха). Вуаля!

«Магазин на дому» підходить абсолютно різним людям. Припустимо, ви ненавидите походи по магазинах або ж любите подивитися на вітрини, але у вас на це попросту не вистачає часу. Оптимальний варіант – каталог: барвиста брошура з широким асортиментом товарів, прийнятними цінами і невеликим термінами доставки. Фотографії товару, докладні описи, вказівка розмірів, матеріалів і виробника допоможуть зробити правильний вибір. Тішить і те, що, замовляючи товар по каталогу, ви не сплачуєте магазинні надбавки, посередницькі націнки, зарплати продавців і т. п. Крім того, за каталогом набагато простіше зробити правильний вибір – зважити всі «за» і «проти», що купується речі, не прислухаючись до думки продавця (адже ми всі приміряли речі на ринках, нюхали парфуми і слухали від продавців, як нам все це йде, купували, а потім страшенно шкодували про такий вибір).

Красиво все звучить, правда? Але справа в тому, що так працюють тільки фірми, що поважають себе, свою роботу, свій товар і нас, своїх покупців. А є й такі організації, для яких головне – гроші, а з товаром (якщо він є) і покупцем будь що буде. Саме через несумлінних фірм страждає довіра до товарів поштою як такого. Адже неприємно відчувати себе ошуканим. Як не потрапити в халепу?

За порадами, як можливо відрізнити чесну фірму від нечесної, ми звернулися до директора Людмили Сидоренко – однієї з перших компаній, що почала займатися доставкою товарів поштою в Україні. Свої каталоги компанія безкоштовно розсилає поштою, і рівень довіри до неї росте з кожним днем (не в останню чергу через постійних клієнтів, які вже сміливо радять покупки своїм друзям і родичам). Замовити через каталог компанії можна унікальну косметику. Також в каталогах можна вибрати книги, парфумерію, товари для здоров’я, різні корисні та необхідні у господарстві товари і багато, багато іншого.

– Щоб не попастися на вудку шахраїв, – ділиться з нами Людмила Сидоренко, – я б звернула увагу на головне – не відправляйте свої гроші заздалегідь. Не робіть передоплату. Платіть лише за те, що ви отримали в посилці і тримаєте у своїх руках.

Обов’язково варто звернути увагу і на «вік» компанії. Чим довше компанія існує на ринку, тим більше до неї довіри.

– У деяких публікаціях у пресі говорять, що варто також остерігатися «абонентських скриньок» в адресах компанії.

– Боятися абонентських скриньок не варто. Адже товари йдуть не з офісу, а зі складу, де упаковується продукція і також сортується пошта із замовленнями. У всьому світі офіси компаній, що торгують за поштою, не розраховані на прийом відвідувачів, там немає товарів, які можна показати або продати, тому що «а/я» рятує і фірму і покупця від зайвої плутанини.

Компанія продає товари поштою самим легким і прозорим способом. Є каталог, за яким можна вибрати товар, потім або заповнюєте заявку, вказавши в ній код товару, і відправляєте її по пошті, або робите замовлення по телефону, або на сайті компанії. Товар повністю оплачується тільки після доставки товару у ваше поштове відділення. Якщо він вам не підійшов, протягом трьох тижнів його можна повернути в компанію і отримати свої гроші. І коли товар вже у вас (що, власне, і було потрібно), ви ще й берете участь у розіграші цінних призів (річний призовий фонд становить понад півмільйона гривень, це один з найбільших призових фондів в Україні), що також є приємною несподіванкою. Погодьтеся, в таких випадках покупки по пошті дійсно приносять радість!

Купувати по каталогу і користуватися поштовими послугами – це дійсно зручно, корисно, економно, вигідно. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам уникнути недобросовісних фірм. Організації, які цінують свого покупця, принесуть вам виключно задоволення і радість – радість, яка приходить поштою.

Олена Альошкіна

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: