Мешканка Луганська стала жертвою поштового шахрайства

Вам безмежно поталанило, ви володар, призер, переможець, одне слово – щасливчик! Купіть дрібничку – і заберіть свою купу грошей! Та якби все було так просто. Мешканка Луганська, приміром, виграла 80 тисяч гривень, а отримати не змогла. Про те, що її розвели у черговому “лохотроні”, дізналася від журналістів.

Людмила Никандрівна, мешканка м. Луганська:

– Я заказала суперкомплект кухонный. Были в рекламке приличные полотенца. Вот полотенца – перекошенные куски материи, фартушек, рукавички. Всё это – 228 грн.

Ось такі замовлення пані Людмила робила останні півтора року. Двічі на місяць. Чи то сервіз, чи то білизна. А все тому, що за умовами акції найактивніший клієнт поштового магазину отримував вісімдесят тисяч гривень.

Людмила Никандрівна, мешканка м. Луганська:

– 1 января 2009 года по последний месяц я тратила 400 – 300 гривен, 250 гривен последний, 4 месяца не было средств – делала на 100-200 грн. Я старалась очень щепетильно, иногда два раза в месяц присылала, брала в помощники знакомых. Говорю, закажи что-нибудь у меня, денежек нет, не хватает – и они участвовали.

Старання пенсіонерки ніби справдилися. Почали надходити листи із спокусливим текстом: ви виграли, ви призерка, ви єдина власниця грошей. Чекати на чек жінка не схотіла, і приїхала у Київ. Зафіксувати цю подію щасливиця запросила журналістів “Свідка”. Ми намагалися втлумачити, що це “лохотрон”, але вона не вірила. Довести це вирішили на місці.

Олександр Дем’янчук, кореспондент:

– Мене звати Олександр Дем`янчук, телеканал НТН. Ми зараз під вашим офісом, і з нами ваш призер на 80 тисяч. Яким чином можна так зробити, щоби жіночка гроші отримала? Можна це зафіксувати?

– Прийдіть до охоронця, офіс 306.

Зрозуміло, до офісу знімальну групу не пустили. Телефоном порадили надіслати офіційний запит на гендиректора. За очікуваним призом Людмила Никандрівна пішла сама. За годину повернулася у відчаї.

Людмила Никандрівна, мешканка м. Луганська:

– Мне говорят, 30-го была комиссия, и вы не в призёрах. То есть, вы не выиграли ничего. Более часа была там я, просила встречи с директором, с главбухом. Они говорили, что их нет, кто-то уехал в отпуск. В общем, я ещё стояла в коридоре.

Такий собі поштовий “лохотрон” – спільна робота юристів та психологів, кажуть у міліції. Знайти правди дуже важко. Тому радять людям уважно читати умови акції. А ще краще – залучити знайомих правників.

Володимир Поліщук, керівник відділу ГУ міліції м. Києва:

– Все прописано. Ви переплатили 250 грн., ви отримали годинник або ще щось – тобто, людина отримала певні матеріальні цінності, тобто, цивільно-правові стосунки відбулися. Тому працівники міліції вивчають, але в більшості випадків відмовляють у кримінальній справі і направляють людей до суду.

Та, як свідчить практика, і суд – не вихід. Дурисвіти мають толкових юристів, котрі не дозволять своїм годувальникам програти справу. Єдина порада – не спокушатись на подібні акції. Якщо ж ви отримали такого папірця з чималим виграшем, просто викиньте його на смітник.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: