«Кінгз Кепітал» та Аделаджа обдурили людей на понад 100 млн грн

У справі стосовно службових осіб групи компаній «Кінгз Кепітал» визнано потерпілими понад 3 тис. громадян, повідомили в прес-службі МВС.

Встановлено, що протягом 2006-2008 років службові особи ТОВ «Кінгз Кепітал» та пов’язаними з ним суб’єктами підприємницької діяльності, під виглядом високо прибуткової інвестиційної діяльності, обіцяючи надприбутки, залучали вклади громадян України, у результаті чого останні були ошукані та залишились і без вкладів, і без обіцяних відсотків (прибутків).

На сьогодні органами досудового слідства встановлено загальні збитки, спричинені фінансовими махінаціями керівниками указаних компаній, які складають понад 100 млн. грн. Унаслідок злочинних дій ошукано понад 3 тис. громадян, що проживають практично в усіх регіонах України, яких у цій справі визнано потерпілими.

На даний час триває досудове слідство.

Нагадаємо, серед обвинувачуваних по справі «Кінгз Кепітал» є пастор Церкви «Посольство Боже» Аделаджа Сунканмі Сандей, якому крім шахрайства пред’явлено звинувачення у «створенні злочинної організації», за яке світить до 12 років в’язниці.

2 червня Печерський суд Києва дозволив головному слідчому управлінню МВС заарештувати банківські рахунки одного з основних підозрюваних в афері навколо групи компаній «Кінгз Кепітал».

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: