У Києві шахрай обдурював кур’єрів інтернет-магазинів

Співробітники столичного карного розшуку затримали шахрая, який обдурював кур’єрів інтернет-магазинів, які доставляли товар замовникові.

Зловмисника цікавили винятково дорогі зразки цифрової техніки – ноутбуки, вартістю не менш 3 тисяч доларів, дзеркальні фотоапарати, брендові мобільні телефони останніх моделей, йдеться в повідомленні відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС України.

За словами затриманого, основних шахрайських схем було дві. Він знімав на добу квартиру в центрі міста на першому або другому поверсі, робив дороге замовлення через інтернет.

А коли кур’єр привозив техніку до квартири, шахрай просив його почекати на кухні, а сам втікав через відкрите вікно.

По другій схемі, замовляючи покупку, шахрай представлявся хірургом. Під приводом того, що він зараз на роботі, називав адресу й просив привезти замовлення в одну із центральних лікарень.

Одягнувши білий халат, він зустрічав кур’єра на поверсі хірургічного відділення, брав техніку й просив почекати в коридорі, посилаючись на те, що в нього на прийомі важкий пацієнт.

Затриманому 31 рік. Родом він з Івано-Франківської області. Кілька місяців назад звільнився із СІЗО після вироку суду.

Щодо зловмисника порушено кримінальну справу. На сьогоднішній день оперативники встановили його причетність до одинадцяти випадків шахрайства у декількох районах столиці.

Підозрюючи, що таких випадків може бути більше, міліція просить всіх, хто впізнав у злочинцеві свого кривдника повідомити про це за телефонами 271-98-71, 271-95-04.

Раніше зловмисник вже обдурив людей на 6 мільйонів гривень, за що одержав п’ять років умовно з відстрочкою на три роки.

1 thought on “У Києві шахрай обдурював кур’єрів інтернет-магазинів

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: