Державний післявиборний лохотрон: Уряд скасував заборону на підвищення цін на газ для населення

Постанова Тимошенко про те, що ціни і тарифи на природний газ для населення повинні були зберегтися на рівні 2009 року, скасована.

Кабмін скасував постанову уряду Юлії Тимошенко, якою заборонялося підвищення цін на газ в 2010 році.

Відповідна постанова розміщена на сайті уряду.

Постанова Тимошенко декларувала, що ціни і тарифи на природний газ для населення, теплопостачальних та промислових підприємств повинні були зберегтися на рівні 2009 року.

Як відомо, 13 липня Національна комісія регулювання електроенергетики збільшила з 1 серпня 2010 року на 50% відпускні ціни на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення та гаряче водопостачання населення.

Прогнозується, що слідом за газом в Україні підвищаться й інші комунальні тарифи. Зокрема, вартість водопостачання й опалення в Україні зростуть, за прогнозом МінЖКГ, приблизно на чверть.

Разом із тим, уряд планує вести штрафи для несумлінних комунальних платників.

Відзначимо також, що згідно з даними опитування на тему “Підвищення цін на газ для населення”, проведеного експертами Інституту Горшеніна, підвищення цін на газ негативно позначиться на матеріальному становищі більшості українських сімей, причому очікується, що оплачувати нові комунальні тарифи не зможуть приблизно 30% громадян.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: