По Львівщині орудують шахраї, які представляються податківцями

Відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Львівській області УВБ ДПА України звернувся до платників податків та громадян з інформацією про те, що на території Львівської області є випадки здійснення шахрайських дій невідомими особами, які представляються працівниками податкової служби та під різними приводами вимагають та одержують від суб’єктів господарювання грошові кошти, цінності, послуги. Про це повідомив сьогодні, 15 червня, власкор з посиланням на дані ДПІ в Жовківському районі.

Відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Львівській області УВБ ДПА України, сподіваючись на правдивість інформації та взаємодовіру, просить у випадку надходження інформації про діяльність шахраїв негайно звертатися за телефоном довіри: (032) 297-39-56 або 297-33-89.

Нагадаємо, що за інформацією начальника Жовківського РВ ГУ МВСУ у Львівській області Ярослава Ващишина, нещодавно правоохоронці на Жовківщині вже виявили та затримали подружжя, яке займалося шахрайськими діями, представляючись справжніми іменами та прізвищами податківців.

W

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: