На Чернігівщині – нашестя “екстрасенсів”

На Чернігівщині продовжують свою темну справу шахраї-“спеціалісти” із зомбування і оббирання довірливих громадян. Причому, якщо раніше вони виманювали у них 2-3 тис. грн, то тепер рахунок пішов вже на десятки тисяч.

Як повідомили у ВЗГ УМВС в області, у Чернігові дві приємної зовнішності жінки зупинили свою 52-річну жертву прямо біля під’їзду її будинку. Назвалися учасниками телевізійного проекту “Битва екстрасенсів” і сходу поставили жінці “діагноз” – сильна порча.

І тут же взялися її “рятувати”, запевняючи, що для успішного сеансу лікування треба провести над усіма грішми, які є в домі, магічний ритуал. Бо саме гроші і є найбільше зло. Поглядом двох пар очей “екстрасенси” свердлили свою жертву доти, доки вона не стала слухняною і не винесла з дому 22 тис. грн.

Коли жінка отямилася, зловмисниць і слід простиг.

Подібний випадок стався і з 79-річним жителем села Короп’є Козелецького району. Йому непрохані гості намагалися продати різний крам. Коли ж вони пішли, дідусь недорахувався 15 тис грн. Ні в першому, ні в другому випадках міліції не вдалося затримати шахрайок “по гарячих слідах”. В першому – тому, що інформація про злочин надійшла надто пізно, в іншому – потерпілий не зміг докладно описати своїх кривдниць.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: