Дніпропетровські водії масово підробляють квитанції про сплату штрафів ДАІ

У Дніпропетровській області були виявлені невідповідності між призначеними і виплаченими штрафами ДАІ – пред’явлені квитанції про сплату штрафу були підробленими. Загальна сума коштів, недоотримана через підроблені документи, склала 6115 грн.

Прокуратурою області із залученням співробітників УДАІ з обслуговування адміністративної території Дніпропетровська і кримінального розшуку була проведена вибіркова перевірка квитанцій про сплату штрафів.

«Встановлено, що окремими громадянами для підрозділів ДАІ були надані фіктивні платіжні документи. Грошові кошти, відмічені в цих документах на рахунки Головного управління Державного казначейства в Дніпропетровській області не надходили», – йдеться в повідомленні облпрокуратури.

Громадяни, які були викриті у вищезазначених махінаціях, розповіли, що гроші на сплату штрафів ними були передані в повному обсязі малознайомим особам, з метою швидкого їх погашення. Натомість вони отримали підроблені квитанції про сплату штрафу, на яких, проте, були вказані справжні реквізити банку і стояла мокра печатка.

За результатами проведеної перевірки прокурором Дніпропетровська порушено кримінальну справу щодо наведених вище фактів за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.190, ч.1 і ч. 3 ст.358 КК України («Шахрайство, використання завідомо підробленого документа»).

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: