У Нью-Йорку скандал через обман клієнтів водіями таксі

У Нью-Йорку спалахнув скандал через обман клієнтів водіями таксі. Після розслідування, проведеного Комісією з контролю за роботою таксі та лімузинів, з`ясувалося, що за останній рік 88 міських водіїв таксі обдурили клієнтів по 500 разів. Крім того, ще 545 таксистів брали з пасажирів завищену платню за проїзд не менше 50 разів. Тепер чимало водіїв буде позбавлено ліцензії, яка дає право працювати таксистом, а 49 шахраїв буде оштрафовано на 5 тис. дол.

Крім того, за даними нью-йоркської влади, 22 тис. водіїв лімузинів 286 тис. разів стягували завищену платню за проїзд. Загалом у місті працюють 50 тисяч водіїв таксі підвищеної комфортності. Однак представники контрольного органу відзначають, що далеко не всі водії брали завищену платню, обманюючи клієнтів. Частина випадків стягування платні, що перевищує суму проїзду, пов`язана зі збоями в роботі лічильників таксі. Уникнути покарання зможуть водії, що взяли завищену платню за проїзд не більше ніж двічі.

Крім того, тепер у салонах таксі планують встановити спеціальні монітори, які контролюватимуть показання лічильника та суму грошей, що стягуються водіями. Пасажири, що підозрюють обман, можуть подзвонити по телефону “911”, після чого оператор з`єднає їх зі спеціальною службою з проблем клієнтів.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: