У США ресторанний шахрай уникнув в’язниці через надмірну вагу

Американець, котрий не платив за замовлення в ресторанах, посилаючись на нібито погану якість страв, уникнув суду через свою надмірну вагу. 272-кілограмовий злодій прикутий до ліжка та не знімає кисневу маску.В американському штаті Флорида суд не зміг відправити у в’язницю гастрономічного злодюжку через його неймовірну вагу.

38-річний підсудний Джордж Джолікер з Сендфорда навіть не був присутній при винесенні вироку, оскільки розповнілий до фантастичних розмірів американець не здатний самостійно піднятися з ліжка. А допомогти злочинцеві, який важить понад 272 кілограмів, ніхто не наважився.

Як випливає з матеріалів справи, Джолікер діяв завжди за стандартною схемою: злодійкуватий гастрономічний маніяк був в ресторан і замовляв декілька порцій їжі. Потім наминав більшу частину ласощів, після чого висував претензії до якості їжі і відмовлявся платити.

Джордж Джолікер важить 272 кілограми

В одному кримінальному епізоді Джолікер замовив п’ять молочних коктейлів, які тут же і випив. Після цього ненажера негайно заявив, що у напій забули додати молоко.

Поліція вийшла на слід “американського Робіна Бобіна” після того, як він одним своїм візитом завдав ресторану збитків на майже на 50 доларів. Того разу зловмисник з’їв величезну кількість в’яленого м’яса, після чого повернув залишки зі скаргою, що воно запліснявіло. Такого нахабства власник ресторану не витримав і звернувся за допомогою до поліцейських.

Ввічливі полісмени нагрянули в будинок підозрюваного тільки після телефонного дзвінка. Як незабаром з’ясувалося, трубку взяв сам Джолікер, який вмить оцінив ситуацію і спробував уникнути відповідальності.

За словами поліцейського Джефа Сабунджі, за голосом абонент був схожий на чоловіка, який намагається бути схожим на жінку. Крапку в цьому розіграші поставив справжній жіночий голос, який почув у трубці офіцер поліції: “Джордж, досить валяти дурня!”.

Дорогою до в’язниці після затримання Джолікер сказав у серцях поліцейському, що в усьому винна в’ялена яловичина.

Однак усі зусилля поліції пішли прахом, оскільки суддя відмовився засуджувати ненажеру до реального тюремного терміну. Навіть прокурори не наполягали на ув’язненні: зараз Джолікер прикутий до ліжка і не знімає кисневу маску.

Юристи підрахували, що одна лише доставка злодійкуватого ненажери до суду обійшлася б американській Феміді в кілька тисяч доларів.

Замість цього держзвинувачення запропонувало адвокатам Джолікера операцію: “флоридський Гаргантюа” визнає себе винним у п’яти кримінальних епізодах, а натомість звільняється від тюремного покарання. Умови були прийняті, і Джолікера покарали лише штрафом у розмірі трохи більше 1,2 тисячі доларів.

W

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: