П’ять банків створили загальний чорний список шахраїв

П’ять міжнародних банків будуть спільно вести “чорні списки” корупціонерів і шахраїв. Фінустанови підписали угоду про позбавлення юросіб і фізосіб, замішаних в шахрайстві і корупції, права претендувати на фінансування.

Угода була підписана Африканським банком розвитку, Азіатським банком розвитку, Європейським банком реконструкції і розвитку, групою організацій Міжамериканського банку розвитку і групою організацій Світового банку. Вони закликали інші регіональні банки приєднатися до цієї ініціативи.

“Обкрав і обдурив одного – будеш знехтуваний всіма”, – так прокоментував ініціативу президент Світового банку Роберт Зеллік.

Як повідомляє Центр новин ООН, напередодні підписання угоди Світовий банк опублікував “чорний список” фірм і юридичних осіб, позбавлених права брати участь у фінансованих їм проектах. До нього потрапили компанії із США, Великобританії, Бангладеш, Канади, Греції, Японії, Росії і України.

Від нашої країни право претендувати на кошти Світового банку тимчасово – до 24 квітня 2011 року – втратили Ukrainian centre for international integration (Український центр міжнародної інтеграції). Окрім нього, в списку від України ще одна фізична особа. Йому закриті можливості бути профінансованим до 24 квітня 2012 року.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: