Обережно: Смагляві шахраї!

Про шахрайства, здійснювані ромами, або «липовими» соціальними працівниками, вже писано-переписано. Шкода, що жителі Чернігівщини й досі з наївності потрапляють на гачок…

Приміром, днями літня жінка із села Лихолітки, що на Козелетчині, так і не зуміла розгледіти аферисток у п’яти особах, які за своєю зовнішністю були схожі на ромів, котрі переступили поріг її оселі під приводом «напитись води» та отримати медичну допомогу.
Після кількох хвилин перебування в домі жінки вийшли сіли в автомобіль і поїхали. А господарка будинку, відчувши неладне, перевірила свої «заначки» і не дорахувалась майже 2500 гривень. Тому правоохоронці звертаються до мешканців міста і області.

Шановні громадяни!

Як відомо з давніх-давен, деякі представники цього кочового народу, або звичайні шахраї, крім просто крадіжок, вправно користуються методами навіювання та ілюзіонізму. Особливо часто їх «клієнтами» стають надміру довірливі громадяни, переважно молоді дівчата, або люди похилого віку. Як правило, основними методами шахрайств стосовно молодих людей є так зване “зняття порчі” та гадання. Для громадян більш старшого віку вони застосовують методи психологічного тиску. “Вдаряють” на жаль та співчуття. Вони просяться в помешкання перепеленати дитину, напитися води і т.п. і т.д. Як наслідок, з помешкань зникають дорогоцінності, гроші, коштовні речі. Майже завжди роми користуються навіюванням. Тому, щоб не стати жертвою їх хитромудрих комбінацій, намагайтеся не вступати з ними в тривалий словесний контакт, спробуйте якнайшвидше від них відчепитися. Краще за все покличте на допомогу когось із знайомих чи сусідів.

Якщо ж Ви побачили, що ці аферисти зайшли до когось із знайомих – повідомляйте міліцію.

За інф. УМВС в Чернігівській обл.

1 thought on “Обережно: Смагляві шахраї!

  1. Шахрайство за допомогою гіпнозу
    Доброго дня, шановні форумчани! Потрібна Ваша допомога. 3 грудня 2015 року жінка разом з напарницею за допомогою гіпнозу змусили мою дружину принести та віддати їм всі гроші, які були в квартирі (дуже значна сума). Шахрайок піймали, є їхні паспортні дані. Якщо Ви або ваші знайомі постражали за подібною схемою, і якщо звертались до міліції та писали заяву, дуже прошу відгукнутися. Мій номер телефону 0633278386(Василь)

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: