У Полтаві арештували банду скіммерів, які зняли з викрадених карт 200 тис.грн.

У Полтаві завдяки злагодженим діям правоохоронних органів і служби безпеки комерційного банку заарештовано банду шахраїв, так званих скіммерів, яка встигла провести за вкраденими картами 210 незаконних операцій, у результаті яких викрадено понад 200 тис. грн.

Як сьогодні повідомили в прес-службі ПриватБанку, ще в квітні 2009 року було встановлено, що група невідомих осіб переводе в готівку викрадені у громадян пластикові карти через банкомати Рівненської, Полтавської, Кіровоградської і Черкаської областей.

Аналіз всієї інформації, що збереглася в банкоматах (зокрема, фото), дозволив встановити особи зловмисників, які проводили незаконні операції. Співробітники служби безпеки ПриватБанку відстежували інформацію про підозрілі транзакції в регіоні, і в результаті розшукали зловмисників, які намагалися повторити свої дії в січні 2010 року. Інформацію про місцеперебування злочинців передали до правоохоронців. В результаті оперативних дій трьох учасників організованої злочинної групи було затримано, всі вони виявилися жителями Полтавської області.

26 січня щодо учасників групи за фактом завдання збитку в особливо великих розмірах порушено кримінальну справу. Організатора скоєного злочину заарештовано. Решта зловмисників перебувають на підписці про невиїзд. Згідно із Законом їм загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: