Техаського мормона-багатоженця засудили до 75 років ув’язнення

Засуджено ще одного члена техаської секти мормонів-багатоженців. 35-річний Мерріл Лерой Джессоп (Merril Leroy Jessop) отримав 75 років в’язниці за сексуальне насильство над неповнолітньою і двоєженство.

За словами представників обвинувачення, підсудний намагався знищити фотографії та інші документальні свідчення зв’язку зі своєю неповнолітньою дружиною.

Джессоп став четвертим засудженим послідовником Фундаменталістської церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (FLDS). Усього у цій справі проходять одинадцять чоловіків.

Релігійне об’єднання FLDS, в якому практикується багатоженство, відкололося від традиційного мормонства. За словами представників секти, шлюби з неповнолітніми укладаються за взаємною згодою, проте відповідно до законів штату Техас, сексуальний зв’язок з особами віком до 17 років за будь-яких умов є злочином.

У квітні 2008 року ФБР провело рейд на ранчо сектантів у районі техаського містечка Ельдорадо. Соціальні служби вивезли звідти і розмістили в органах опіки 439 неповнолітніх, проте пізніше ці дії були визнані незаконними, і дітей повернули в сім’ї.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: