На московському телеканалі “7ТВ” спіймано шахраїв

Оперативники Управління по боротьбі з економічними злочинами виявили банду шахраїв на московському телеканалі “7ТВ”.

Відомі вікторини “Спортманія” і “Наш гараж”, які обіцяли глядачам легкий виграш, звинувачуються в шахрайстві на мільйони рублів.

– Останнім часом надходили численні заяви від громадян про можливі шахрайські дії керівників телевікторини “Спортманія”, що виходить на телеканалі “7ТВ”, – розповіли в УБЕЗ ГУМВС Москви.

Нічого не підозрюючи, глядачі дзвонили за вказаним в ефірі номером в надії без особливих зусиль виграти приз в 3000 рублів. Кожні 5 – 10 хвилин оператор просив дзвонивших залишатися на лінії і обіцяв швидкий вихід дзвінка в ефір. При цьому кожна хвилина очікування обходилась абоненту до 70 рублів.

Після 15 – 20 хвилин очікування дзвінок переривався і в ефір абонента так і не виводили. У цей час з рахунку абонента списувалися гроші, а якщо дзвінок “йшов в мінус”, сума переходила в борг.

В ході перевірки оперативники змогли довести, що вхідні дзвінки штучно утримувалися співробітниками вікторини “Спортманія”, а дзвінки, які надходили в програму, здійснювалися самими співробітниками зі студійного телефону.

При цьому редактор, який сидить за комп’ютером, підказував ведучому, що “один абонент вже виграв 3000”, “залишилося ще кілька варіантів”, і все в тому ж дусі, хоча реально ні один дзвінок до студії не доходив.

Варто відзначити, що й сам канал в міру збагачення телепередач піднімав орендну плату. За деякими даними, місячна оренда ефіру обходилася власникам передач до 70 мільйонів рублів.

Відносно співробітників телепрограми порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 159 КК РФ “Шахрайство”.

На прес-конференції в ГУМВС Москви заступник начальника столичного УБЕЗ полковник Юрій Корнюшин, відповідаючи на запитання кореспондента, заявив, що у справі з шахрайством на “7ТВ” “буде перевірятися правомірність дій операторів стільникового зв’язку за фактом списання коштів з рахунків клієнтів та перерахування їх на рахунки шахраїв з “Спортманії”.

Також полковник Юрій Корнюшин відзначив, що в слідчому управлінні північно-східного округу столиці є ще кілька кримінальних справ таких же лохотронщиків, але з інших каналів.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: