“Фіктивний” паркувальник місяць дурив івано-франківців

Податківці заздрять шахрайській видумці чоловіка.

Цілий місяць обдурював івано-франківських водіїв 30-річний місцевий мешканець. Чоловік вирішив підзаробити на довірливості шоферів. Він припарковував їхні авто, брав гроші і видавав фіктивні чеки.

Начальник податкової міліції ДПІ Івано-Франківська Євген Данилюк розповів, що на чеку навіть не було вказано суми, яку збирав “паркувальник”.

“Найдивніше в цій історії те, що жоден водій упродовж місяця не помітив, що з нього беруть гроші за паркування авто під знаком “паркування заборонене”. Чоловік не мав ніяких дозволів, ніде не був зареєстрований. Його шахрайській видумці можна тільки позаздрити”, – сказав податківець.

Місце для заробітку шахрай вибрав біля обласної клінічної лікарні у мікрорайоні Пасічна. Там щодня збирається багато авто, а контроль через віддаленість від центру міста відсутній. Щоб все виглядало більш правдоподібно, чоловік придбав касовий апарат. На ньому вибивав дату, на місці суми зазначав просто “одинички” або “нулики”. Не вказувалось на чеку й куди саме йдуть гроші.

За місяць чоловік видав більше 1300 чеків. Тим самим збагатився майже на 3 тисячі гривень.

Зараз податкова інспекція збирає всі необхідні докази і матеріали, щоб “паркувальника” притягнути до кримінальної відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: