Відома російська актриса потрапила в секту

Відома актриса, зірка російського «Льодовикового періоду» (аналог українських танців на льоду із зірками) Ганна Большова потрапила під вплив секти. Вже багато років її внутрісімейними справами розпоряджається духовна наставниця.

Ганна Большова

Ганна Большова народилася в інтелігентній дружній сім’ї. Її батьки прожили в шлюбі 30 років, поки в їх сім’ї не з’явилася нова знайома Ганна Канаєва, яка деякий час жила в Індії, де їй “відкрилися” нові знання. Сім’ю Большових вона захопила своїм вченням.

Большова прийняли запрошення приїхати до поселення, де розташовувалася громада «Долина Сонця» (Долина Солнца). Там все знали Канаєву під її духовним ім’ям Асміто. За словами Наталії Большової, мами Ганни, їй в «Долині Сонця» було добре до тих пір, поки її не поставили перед фактом – Асміто розпорядилася, що чоловік Большової буде жити з нею. Цього Наталія Михайлівна витримати не змогла. Її дочки і чоловік виступили проти неї, мабуть, вже повністю потрапивши під вплив Асміто. Наталія Михайлівна поїхала і втратила свою сім’ю.

Через деякий час Леонід Большов став чоловіком Асміто, а 25-річну Анну видали заміж за сина наставниці, який ледве досяг повноліття. Проте подружнє життя Анни не склалася, актриса сама пізніше зізналася, що її чоловік виявився не готовий до цього. Її другим чоловіком став член громади художник Олександр Макаренко. При цьому обидва з подружжя стали жити під одним дахом.

Тим не менше, сімейство Большова категорично заперечує свою причетність до секти. Тільки лише мати Ганни Наталія Большова шкодує про те, що трапилося: «Я зрозуміла, що у своєму прагненні знайти духовний розвиток заблукала. Не туди зайшла, – говорить вона. – Тепер розумію, що моя головна помилка в тому, що я в те добре, як мені здавалося, місце привезла свою сім’ю. У якому стані я звідти їхала – окрема історія. Але впоралася, витримала. Але якою ціною. І добре б розлучилася з чоловіком, всяке буває. Але там залишилися мої діти. А зараз вже й онуки. Дочки припинили зі мною спілкування».

w

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: