В Одесі затримали афериста-ДАІшника

Як повідомили у ВЗГ ГУМВС України в Одеській області, одеські правоохоронці затримали «афериста-даішника».

Видавати себе за іншу людину діло не хитре, головне, щоб у справжність інформації повірили ті, на кого ця афера спрямована. Нажаль, збіг різних життєвих обставин змушує наших громадян, все ж таки, довіряти людям, таким собі – Остапам Бендерам, що, в силу своїх професійних можливостей, пропонують «полегшити» повсякденне життя іншим. Зазвичай це добро не безкоштовне, та, як показує практика, для врятування майбутнього змарнованого часу грошей вони не шкодують. Саме, враховуючи цю обставину, і вирішив налагодити такий собі невеличкий, однак стабільно приносивший дохід, бізнес 42-річний одесит.

Легенда його діяльності полягала в тому, що він – діючий співробітник Державтоінспекції і може допомогти всім бажаючим, хто не хоче витрачати дорогоцінний час на операції, пов’язані з оформленням документів на транспортні засоби, постановкою чи зняттям їх з обліку, проходженням техоглядів. Як говориться, брався за все, що бажали клієнти. Однак, дочекатися цього бажаного їм так і не судилося. В число ошуканих потрапив і 35-річний одесит, якому було запропоновано за тисячу гривень влаштувати всі справи, пов’язані з постановкою на облік його автомобіля. Заплативши гроші, чоловік залишився ні з чим.

Відпрацьовуючи цю інформацію, працівники карного розшуку Суворовського райвідділу міста Одеси затримали підозрюваного, який і не думав заперечувати свою причетність до скоєного злочину. До того ж, чоловік зізнався, що подібним шахрайством займався на території міста біля двох років. В ході слідства оперативники з’ясували, що від злочинних дій зловмисника постраждали ще семеро автовласників. Отримуючи кошти за швидкісні послуги, «аферист-даішник» хутко зникав з ними і змінював номер свого мобільного телефону. Варто відмітити, що в число жертв потрапили також і знайомі шахрая, що самі зверталися до нього за послугами. За фактом шахрайства порушено кримінальну справу за ст. 190 КК України. Затриманий перевіряється на причетність до скоєння інших злочинів, ведеться слідство.

w

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: