У Львові нова схема автомобільного шахрайства

Львівській шахраї почали застосовувати нову схему обдурення автовласників – повернення державних автомобільних номерів за грошову винагороду. Про це повідомиляють потерпілі від такого виду шахрайства.

Спершу власник зауважує, що під час стоянки з його автомобіля зникли номери. Як відомо, згідно правил дорожнього руху, експлуатація транспортних засобів без номерів забороняється.

Разом із тим власник автомобіля також знаходить записку, де вказано номер мобільного телефону. За цим номером власнику авто повідомляють, що знають де знаходяться номера і скажуть місце їхнього знаходження за відповідну грошову оплату, яку треба переказати на вказаний номер телефону. Називають і вартість «послуги» – 350 грн.

Натомість, якщо власник автомобіля вирішує у такому випадку скористатися законним шляхом повернення номерів то дізнається, що вартість виготовлення нових номерів аналогічна, проте тривалість виготовлення займає до трьох тижнів. Тобто, фактично автовласник змушений залишатися без автомобіля протягом тривалого часу. Найбільш болючою така крадіжка є для власників авто, які використовують його у роботі.

Залишається ще один вихід із цієї ситуації – домовитися з викрадачами номерів. Відтак, після торгівлі і переказу коштів на телефонний рахунок власник отримує інформацію, у якому місці лежать його номера.

За іншою, непідтвердженою інформацією, шахраї вже затримані львівською міліцією.

w

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: