У Києві викрито ще одну аферу в стилі “Еліта-Центр”

У Києві податківці викрили факт незаконного залучення грошових коштів фізичних осіб-інвесторів на рахунок столичного ТОВ “У” начебто для будівництва житлового комплексу з громадсько-побутовими приміщеннями у Солом’янському районі. Про це повідомили у прес центрі Державної податкової адміністрації у м. Києві.

Директорка підприємства – громадянка “Р” вводила в оману громадян, які розраховували отримати квартири в новому будинку, на підставі укладених договорів про пайову участь в інвестуванні будівництва житла. Вона отримала від 5 громадян на рахунок товариства грошові кошти в сумі понад 2 млн. грн. Перераховувати ж залучені інвестиції замовнику будівництва директор ТОВ не збиралася, зазначили в ДПА.

Таким чином, заволодівши шахрайським шляхом коштами інвесторів, вона незаконно витратила їх на господарські потреби підприємства, а ошукані інвестори так і не отримали обіцяних їм квартир.

Стосовно громадянки “Р” вже порушено кримінальну справу за шахрайство, зловживання владою або службовим становищем та легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Нагадаємо, 11 лютого 2010 року в Печерському районному суді Києва розпочалися слухання кримінальної справи Олександра Волконського (Шахова) за звинуваченням в організації афери компанії “Еліта-Центр”. Скандал навколо компанії “Еліта-Центр” спалахнув у Києві у лютому 2006 року. Ця компанія укладала договори з громадянами про пайову участь у спорудженні житлових будинків у Києві. За даними Мінрегіонбуду, у результаті будівельної афери «Еліта-Центр», постраждала 1751 людина.

У вересні 2009 року співробітники управління податкової міліції ДПА у місті Києві спільно з працівниками Генеральної прокуратури України викрили чергову житлову аферу. У 2005 році мешканець Криму створив у столиці будівельну компанію, яка мала займатися будівництвом житлових будинків. Внаслідок махінації псевдо-забудовник ошукав громадян на суму понад 6 млн. грн.

Також сьогодні стало відомо, що в Севастополі затримали шахраїв, які здали в оренду чужий будинок. З вини зловмисників пара молодят залишилася без коштів і даху над головою.

Як повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю управління міліції Севастополя, співробітниками кримінального розшуку було затримано троє громадян за підозрою в здійсненні шахрайства. Один із затриманих розмістив по місту оголошення про здачу будинку в районі Малахового Кургану всього за 600 гривень в місяць. Першими відгукнулися молодожони, які зв’язалися по вказаному в оголошенні телефону і призначили зустріч.

По спланованому “сценарію” до клієнтів вийшов підставний господар, зовнішній вигляд якого не вселяв підозрінь. Тому подружжя не зажадало показати документи, підтверджуючі його право на власність. Він упевнено відкрив будинок ключами і провів для клієнтів детальний огляд кімнат. Задоволені умовами і сумою молодожони підписали угоду оренди у присутності підставного нотаріуса і віддали лже-хозяину 3100 гривень.

Отримавши ключі, молоді люди спокійно пішли на роботу. Коли о п’ятій годині вечора вони повернулися, в будинку гуляла галаслива компанія. Нічого не розуміючи, подружжя вирішило з’ясовувати ситуацію. Незнайомий ним чоловік представився господарем будинку і сказав, що жодних грошей не брав і будинок нікому не здавав. Потерпілі звернулися в міліцію. В ході проведення оперативно-розшукових заходів були встановлені всі фігуранти справи і визначена роль кожного з них в цій афері. По даному факту збуджено кримінальне по статті “шахрайство”.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: