Олімпіада бореться з підробками

Влада Ванкувера, оргкомітет Олімпіади та країни-учасниці Ігор кинули всі сили на боротьбу зі збутом фальшіфих квитків на змагання. Адже до основної важливої спортивної події чотириріччя залишилися лічені дні, а в Інтернеті чи не кожен другий сайт пропонує квитки на Олімпіаду.

Гіркий досвід пекінських Ігор, де тисячі людей опинилися біля розбитого корита через квиткові лохотрони, змусив приступити до рішучих дій. Поряд із соціальною рекламою, що попереджає про те, що охочі поживитися на Іграх не дрімають, була організована контрольна закупівля квитків, щоб виявити канали розповсюдження фальшивки.

– Насправді фальшиві квитки на Ігри – це серйозна проблема, – розповіли в ДКР. – Ми намагаємося завжди попередити наших вболівальників про можливу небезпеку, обчислюємо підозрілі фірми з продажу фальшивки і радимо сайти, на яких дійсно можна придбати справжні квитки за реальними цінами.

До речі, всі ресурси, за допомогою яких можна купити квитки на змагання, зазначені на офіційному сайті Олімпіади у Ванкувері. Представники оргкомітету Ігор радять звертатися тільки до них. Для зручності, майже в кожній країні світу діє свій офіційний сайт розповсюджувачів квитків. Квитки ж, які пропонують інші ресурси, можуть бути позбавлені олімпійського ліцензування.

Бізнес

Нелегальний продаж квитків у Росії дуже поширений. Причому підробляти намагаються не тільки олімпійські квитки, а також квитки на футбольні матчі, змагання, шоу та концерти. Справа це прибуткова: сума одного квитка на олімпійське змагання варіюється від ста до кількох тисяч євро.

Підробки часто бувають досить якісні

– Я по Інтернету купив квитки для себе і своєї сім’ї на змагання з плавання, – розповів один з російських уболівальників на Іграх у Пекіні. – Нам обіцяли привезти їх в обумовлений готель у певний час. Ми прилетіли, заселилися, однак квитки не привезли. Коли ми прийшли на змагання, нам сказали, що наших квитків немає взагалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: