Лохотрон для тих, хто справно платить за київськими тарифами за ЖКП

Більше 3 тисяч сумлінних платників за комунальні послуги зможуть взяти участь у лотереї від Київської міськдержадміністрації.

Як повідомляє прес-служба мерії, з 10 лютого по 28 лютого добросовісні платники за комунальні послуги в Києві, які раніше зареєструвалися в Сall-центрі, зможуть отримати лотерейні квитки під назвою “Хрещатик” від оператора державної благодійної лотереї.

Квитки будуть видаватися безкоштовно. Їх кількість буде залежати від нарахованої суми за житлово-комунальні послуги.

Так, якщо нарахована сума не перевищує 100 грн., учасник акції при оплаті рахунку за січень 2010 року може отримати один лотерейний квиток, якщо нарахована сума становить від 100 грн. до 300 грн. – два лотерейних квитки і якщо нарахована сума перевищує 300 грн. – чотири лотерейні квитки.

У мерії також пояснили, що в акційних рахунках за січень 2010 року для всіх сумлінних платників, які зареєструвалися в Call-центрі, вже надруковані повідомлення, в яких зазначено, скільки лотерейних квитків може отримати учасник акції безкоштовно при оплаті рахунку. Зокрема, якщо вказано * 5 *, то це означає, що платник може отримати один лотерейний квиток, ** 10 ** – два лотерейних квитки і **** 20 **** – чотири лотерейні квитки.

У разі виграшу, учасник акції може звернутися тільки за адресою пр. Перемоги, 52 / 2, з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю. При собі необхідно мати виграшний квиток і паспорт.

Всі грошові виграші виплачуються переможцю лотереї після проведення експертизи, відповідно до порядку, передбаченого оператором державної благодійної лотереї.

Нагадаємо, раніше серед сумлінних платників за послуги ЖКГ розігрувалися золоті злитки, срібні монети та інші цінні призи.

w

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: