Лохотрон для пенсіонерів 2

До міліції звернулися пенсіонери із заявами про те, що невідомі, під приводом проведення розіграшу побутової техніки, заволоділи їх грошима. Шахраї діяли за такою схемою.

Біля одного з будинків вони ставили столик, на якому лежала купа яскравих нібито лотерейних квитків і заохочувальних призів: шампуні і мило. Шахраї підходили до жертв і пропонували купити лотерейний квиток. Пенсіонери при них прали штрих-код, щоб переконатися, що квиток виграшний.

Таким чином жертва начебто вигравала пральну машинку. Але для її отримання потрібно було сплатити невеликий внесок. Постраждалі погоджувалися заплатити символічну суму. А в цей момент до столика підходила нібито випадкова перехожа, купувала квиток і також вигравала пральну машинку.

У такій ситуації шахраї пропонували виграш тим, чий внесок буде більше. У першому випадку в Херсоні доторгувався до 10-ти тисяч гривень, в місті Каховка шахраям віддали 800 ЄВРО та 600 доларів США, у Генічеську 70-річна пенсіонерка віддала 2700 гривень і 1000 доларів США.

Потім начебто ці гроші (насправді ж газетний папір) зловмисники запаковує в конверт, ставили на ньому підпису і повертали жертвам разом з лотерейним квитком. За виграш пенсіонерів відправляли в магазини побутової техніки, де їм за пред’явленими квитками повинні були видати приз. Звичайно, в магазинах про таких розіграшах чули вперше. За всіма фактами проводиться розслідування.

W

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: