Узаконено тариф на встановлення індивідуального опалення

Такого шахрайства тернополяни давненько не бачили. Автор ідеї – депутат Тернопільської міської ради від фракції «Свобода» Ігор Дулеба. Проштовхнути свою затію допомогла йому посада, яку займає цей політик. З шостого поверху «білого дому» Ігор Дулеба, у кріслі керуючого справами Тернопільської облради, нібито добився великого блага для тернополян – узаконив встановлення індивідуального опалення. Підтримала його почин рідна фракція «Свобода».

Ідея, на перший погляд, нібито благородна. На жаль, лише на перший погляд, повідомляє “Про все“.

Через неякісне надання теплої води і опалення «Тернопільтеплокомуненерго» тернополяни вже багато років від’єднуються від цього паразатиючого житлово-комунального монстра, який неякісно виконує свої функції. Така картина, до речі, є типовою в багатьох міст України. Люди за свої кошти купують індивідуальне опалення, міняють батареї, наймають майстрів. Завдяки ж Ігорю Дулебі, тернополяни повинні відтепер ще й платити «Тернопільтеплокомуненерго» «тариф» – 75 гривень за квадратний метр житлової площі так званої компенсації, за те, що переходять на індивідуальне опалення. Як у 90-ті рекетирські роки. Світ такого ще не бачив! Явно узаконений державний рекет, вважають тернополяни, які хочуть встановити «індивідуалку» і не бажають розкошелюватись на взяту зі стелі «мзду»! Лише за тиждень активної промоції «Свободи» ноу-хау з «індивідуалкою» в місцевій пресі, “Про все” отримала більше сотні телефонних дзвінків з проханням проаналізувати цей антинародний лохотрон, на якому спритні ділки з депутатськими значками хочуть нагріти руки.

Чи не кожний телефонний дзвінок завершувався фразою: «Куди дивляться правоохоронні органи!!!?». Редакція інтернет-газети «Про все» звертається до правоохоронних органів розібратися із скандальною ситуацією і дати належну оцінку аферистам.

Щоб не бути голослівними, зазначимо, для прикладу, за переоблаштування трьохкімнатної квартири площею у 65 кв. м на індивідуальне опалення необхідно сплатити сплатити 4 тисячі 875 гривень для «Тернопільтеплокомуненерго» як “компенсацію для заміни інженерних систем”. За що? За те, що по пів години треба спускати воду, щоб з крана потекла тепла вода? Чи за ледь теплі батареї у грудні і розпечені до сотні градусів у квітні? Можливо, це «Тернопільтеплокомуненерго» повинно сплатити тернополянам відшкодування за неякісно надані послуги?!

Наразі, виконавчий комітет Тернопільської міської ради затвердив порядок надання дозволу на встановлення індивідуальних систем опалення та гарячого водопостачання в житловому фонді Тернополя рішенням №1407 від 10 вересня 2009 року.

Адреса комісії, де можна дізнатися інформацію про встановлення «індивідуали» – Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 1 (перший поверх).

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: