Мобільний лохотрон з 80685302855 !

Сьогодні (11.05.2009), я прокинувся, і так як і всі, поліз перевірити свій мобільний телефон. Був один пропущений дзвінок. Виявилось, що о 5-й годині ранку (!) мені телефонувати з номера 80685302855. Я, як годиться, почав передзвонювати, і мене на першій спробі “скинуло”. На другій спробі механічний голос повідомив, що мій дзвінок в режимі очікування. Я одразу перервав дзвінок.

Чомусь одразу 7-ме відчуття підказало, що це якийсь лохотрон. Ввівши в гуглі номер телефону з’ясував, що я не перший абонент, кого таким чином намагалися розвести (або вже розвели 🙁 .

Все розраховано як раз на тих осіб, які “передзвонюють”. На цьому номері щось на зразок платного сервісу, який лише за факт з’єднання знімає нібито безліч коштів (або пересилає на ще один платний номер – поки що не з’ясовано який).

P.S. При виявленні таких або аналогічних фактів, обов’язково передзвоніть у свою сервісну службу (не важливо, який у вас оператор мобільного зв’язку) та повідомляйте про такі випадки. Між операторами нібито існує домовленість “прикривати” подібні номери. Допоможемо їм у цьому.

P.P.S. З острахом чекаю рахунку. У мене “контракт”, тому одразу не видно, чи вже зняло якісь кошти.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: