Лохотрон від Київського метрополітену

Сьогодні вранці, знайшовши жетон на проїзд старого зразка, вирішив обміняти його “з доплатою” на станції “Академмістечко” на жетони нового типу.

Проте, працівники станції, а згодом і начальниця станції відмовились це зробити, зіславшись на те, що просто вони цього не роблять. Моєму обуренню не було меж, адже про продовження терміну обміну жетонів протрубили на усі-усюди. Я залишив повідомлення у книзі скарг та пропозицій, а також зателефонував за тел. гарячої лінії метрополітену.

Цікаво, чи хоч якось прореагує цей знахабнілий монополіст на гнів одного із 3 000 000 щоденних пасажирів?.. Питання риторичне.

А ось де повідомляли про обмін жетонів: у газеті Хрещатикбезпосередньо на сайті метрополітену, а також туттут, та тут.

З пояснень, а також із примітивних об”яв на склі кас, повідомлялось, що обмін таки існує, проте для цього потрібно їхати на станцію метро “Майдан Незалежності”!!!

А тепер підрахуємо на пальцях: за повідомленням того ж метрополітену, щодня здається від 15 до 20 тис. жетонів. І це лише та частина пасажирів, які, зрозуміло не полінувалися, або просто так вийшло – здійснювали посадку в метро на “Майдані Незалежності”. А скільки людей просто плюнули на це? Це ж потрібно 2 грн. щоб доїхати до тієї клятої каси, та ще 2, щоб “назад у метро”. Люди цю математику рахують та просто не міняють нічого. От яка економія: 20000 * 0,50 = 10 000 грн. щоденно на пустому місці.

Богдан

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: