10 звичок, які призводять до бідності

Багатство не можна прирівняти до відчуття щастя. Але саме фінансова незалежність дозволяє людям відчувати себе значущими, оціненими, шанованими і впливовими!

1. Відчуття жалю до себе

Настроєні на бідність люди жаліють себе і вважають, що бути багатим їм не призначено долею. Хтось жаліє себе за те, що народилася жінкою (тому що у чоловіків більше можливостей), хтось жаліє себе за повну фігуру (тому що стрункі люди отримують кращі робочі місця), хтось плаче через штамп про розлучення у паспорті. Інші комплексують через свою україномовність, оскільки нині більшість заможних людей говорить чужинською мовою… Жаліти себе – це прекрасний спосіб знайти багатотонний якір, який зупинить вас на дорозі особистого розвитку і забезпечить вічну бідність. Жаліти себе – це самий кращий метод пошуку низькооплачуваної роботи і отримання жалюгідного існування.

2. Скупість

Постійний пошук цінника з написом «Знижка» і магазина з транспарантом «Розпродаж», небажання платити за хорошу освіту своїх дітей (тому що вам особисто ніхто не допомагав), прагнення змусити співробітників власної фірми працювати якомога більше за менші гроші – ось вірні ознаки того, що друга звичка бідних людей у вас вже є. Прагнення до тотальної економії – не ознака мудрості, а індикатор того, що ви маєте дисбаланс прибутків і витрат і намагаєтеся його виправити з невірного боку. Запрограмована на багатство людина готова платити за речі їхню реальну вартість і щедро винагороджувати працю своїх помічників – і того ж чекає від інших.

3. Справи, які ви ненавидите

Катерина ненавидить мити посуд, але ніхто не хоче допомогти їй. Іван терпіти не може гуляти з собакою, але лінується побудувати їй вольєр. Сергій Петрович скаженіє від необхідності складати квартальний звіт, але жоден з його заступників не в змозі це зробити. Марина зневажає роботу аудитора, але лише працюючи тут може платити за кредит, який узяла на покупку машини минулого літа. Всі ці люди готові до невдач і бідності – причина – відчуття, які у них викликає необхідність робити неприємні справи. Ключ до порятунку від третьої звички бідної людини – робити не те, що потрібне, а те, що викликає найбільше задоволення. Лише у цій галузі ви досягнете прекрасних результатів!

4. Вимірювання успіху грошима

Бідна людина упевнена, що лише володіння якійсь сумою грошей здатне принести їй радість. Лише певна сума на рахунку в банку може дарувати їй можливість відчути щастя завдяки дизайнерському одягу, красивому будинкові, подорожам, незалежності від чоловіка або батьків чи звільненню з роботи. Але практика показує, що щастя так і не приходить. Успішна жінка міряє щастя в одиницях, значиміших, ніж долари, гривні або шекєлі. У чому саме – кожна вирішує для себе самостійно.

5. Витрата більшої кількості грошей, чим можна дозволити

Кредитні карти і усмішливі співробітники банків з радістю допоможуть вам опинитися в борговій ямі. Адже людина, що не бажає стати успішною, не хоче зрозуміти різницю між корисним кредитом, узятим на розвиток власного бізнесу, і згубною позикою на покупку розкішної іномарки або величезного будинку.

6. Вибір миттєвої вигоди

Бажання отримати відразу і по максимуму – одвічна властивість бідних людей. Вони не здатні зрозуміти те, що, влаштовуючись на посаду з середньою зарплатою в солідну компанію, можна через декілька років мати значно більше, чим якщо звертати увагу лише на те, скільки ви отримаєте через місяць. Пам’ятайте, якщо жінка хоче їсти плоди – не повинна зривати квіточок.

7. Ниття

Життя важке? Просто жахливе? Навкруги дискримінація, корупція, хамство, кримінал – вам, нормальній жінці, немає дороги до успіху? З усім цим погодиться кожен потенційний невдаха. Вакцина від цієї звички – креативність. Знаходьте унікальні можливості боротися з негараздами середовища, виходьте переможницею із невигідної для вас ситуації!

8. Порівняння себе з іншими

Петро думає, що він кращий за своїх однокласників, тому що єдиний закінчив восьмий клас на «відмінно». Вася упевнений, що він гірший за всіх своїх друзів, тому що єдиний не працює на літніх канікулах. Рома зневажає свого брата, тому що в того ще немає Лексуса, який вчора придбав Роман. А Олена хоче задушити свою подружку, тому що в тієї більше залицяльників. У всіх цих людей прекрасно розвинена восьма звичка невдахи – прагнення порівнювати себе з іншими. Подумайте, чи потрібна ця звичка вам або краще не припускати того, щоб зовнішній світ захоплював контроль над внутрішнім?

9. Вимірювання багатства грошима

Істинно багаті люди не лише розірвали зв’язок між щастям і грошовими знаками (позбавившись від четвертої звички бідняків), але і перекреслили знак рівності між розміром рахунку і поняттям багатства. Справжнє багатство – це уміння залучати гроші, створювати їх, організовувати новий вид заробітку – і тоді вам не страшні ні податкові з ген. прокуратурами, ні пограбування або викрадені номери кредиток. По-справжньому успішна людина не залежить від об’ємів власного мішка із золотом.

10. Ізоляція себе від сім’ї і рідного народу

Невдахи виходять з тих, хто віддаляється від власної сім’ї і рідної Нації, пояснюючи це різними «розумними» фразами. Вони не розуміють, що сім’я і національно свідомі люди – це прекрасне джерело внутрішньої підтримки, до якого можна звернутися, коли у решті сфер життя більше нічого не залишилося. Лише любов рідних та участь кращих представників народу може допомогти піднятися, коли не залишається жодної надії – і тоді досягається справжня велич.

W

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: